Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Jako oddychovka je to fajn, ale ti droidi fakt mají trapný řeči._________Edit.: Wow, třetí díl byl senzační! Jestli to takhle půjde dál, bude to velká paráda!

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Že je sport prohnilý jsem věděl, ale když vidíte do jaké míry, tak je to smutný... (A bůh ví, kolik se toho ještě neví)

Venkovský učitel (2008)

Asi jsem čekal od Lišky totéž, co čekám od Trojana. Magora! Ve Václavovy jsem ho dostal a stálo to za to. Učitel mě však zklamal. Celkový dojem jinak dobrý, to znamená na tři.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Včera jsem měl tu možnost vidět Iron Mana, dnes Neuvěřitelného Hulka. Přesto, že zelený obr nabízí ve svém filmu více akce, Stark mě dostal víc.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Drsná jízda plná super hlášek, doprovázená velmi nápaditým a originálním vyprávěním hlavního hrdiny. Na finální akční scénu by podle mě neměl ani legendární 007 ;D

Zmatená duše (2007)

No já nemám slov! Tak jednoduchý a obyčejný, ale nezapomenutelný film. Už jsem byl z komentářů připraven na dobrý snímek, ale nečekal jsem, že až takhle dobrý. Matthew Perry, jakožto moje nejoblíbenější postava z Přátel, nezklamal a předvedl, že nemusí hrát ironického vtipálka (Což vlastně dokázal i ve výborném seriálu Studio 60 on the Sunset Strip. PS.: Do Sáry jsem se zamiloval taky! "Jen si vytáhni ponožky. Všechno se spraví..."

Test (2003)

S částí komentářů souhlasím, s částí ne, ale pravdou je, že já jsem se bavil čtyřhvězdičkově. Druhá polovine je opravdu překombinovaná a zastavila skvěle rozjetou zábavu. Za to je hvězda dolů. Velkou pochvalu a pozornost si jistě zaslouží Colin Farrell, který mě učaroval jak "V Bruggách", tak i v "Telefonní budce". Měli bysme si na něj dát bacha ;-).