Raubíř Ralf (2012)

Možná tenhle film nenadchne každého. Ale já jsem z něj naprosto u vytržení. Tak originální kousek tu dlouho nebyl. Reilly hlavního hrdinu skvěle dabuje, odkazů na super hry minulosti je plno a skákající Felix je k nakousnutí. Dlouho jsem, aspoň pokud si pamatuju, nevytáhl známku nejvyšší. Dnes mám k tomu příležitost, kterou si nenechám ujít. 100%!

Náš vůdce (2008)

Těžko uvěřitelné, že by to šlo až tak rychle a lehce. Ale rozhodně dobře zpracované téma k zamyšlení. Němci umí. 75%

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Když tak přemýšlím, co tomuto filmu vytknout a za co ho pochválit a kolik mu dát, svítí na mě zdejší momentální hodnocení 73% a říkám si - to je ono. To asi sedí. Dobrá zábava, ale ne zase až tak moc dobrá. Nadprůměrná, ale až takový trhák to není. Takže 73%.

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Asi se dá souhlasit s názory, že tento a první díl jsou nejpovedenější. Nádherná a nekonfliktní pohádka, která se kupodivu líbí i mnoha dospělým, včetně mě. 90%

Hamilton: V zájmu státu (2012)

Takových agentů už tu bylo! Jenže tenhle mě zaujal a líbil se mi od začátku do konce. Dokonce o dost víc než před pár dny Skyfall. A tak tedy za pět. 85%.

Skyfall (2012)

Ztotožňuju se spíše s komentáři trojhvězdičkovými. Celkově nuda a na Bonda slabota. V porovnání s ostatní kinematografií ryze průměrné 4 hvězdy. 70%

Hotel Transylvánie (2012)

První dojem mám velice pozitivní. Já Sandlera stále můžu a tohle je v jeho stylu. Možná trochu nadsazuju, ale já to za pět cítím. 85%.

Nebezpečný svědek (2008)

Nad dějem filmu jsem trochu v rozpacích. Kdo byl za tím, že nakonec všechni dopadli, tak jak dopadli? Policie, konkurence? Kromě scénáristického zmatku a možná až moc přehnané krvavosti ale jinak nemám filmu co vytknout, jak obsazením, tak stylem hodně připomíná Zónu smrti. Takže čtyři hvězdy 70%.

Largo Winch (2008)

Takovej oddechovej akčňák s Kájou Rodenem na šesté pozici v titulcích. Hlavní hrdina je neokoukanej, děj docela komplikovanej, možná chvilkama až moc. Nakonec to hodnocení zde odpovídá mým pocitům. 64%