Volte mě! (2012)

Ferrell se nám nějak uklidnil a je to dobře. Tenhle realisticky pohádkový film se mu povedl. Velice slušná čtyřka! 80%

Intimita (2001)

Po Mělkém hrobu další film, který mne nezaujal, zato mě v něm velmi zaujala Kerry Fox. Jinak děj rádoby intelektuální, asi na to nejsem dostatečně mentálně vyspělý, abych to ocenil. A asi už nikdy nebudu. 50%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Sqadra je to výborná, jen ke zfilmování mělo dojít tak před deseti lety, aby se to dalo brát aspoň trochu vážně. Díky aspoň za ten humor. Když srovnám s RED, nemůžu dát víc než tři hvězdy, protože zmíněný kousek to tomuhle natírá na všech frontách. Chlapci vypadají hodně plasticky (rozumněj plastickým chirurgem dotčení) a to mě dost odrazuje. 60%

Armáda jednoho (2009)

Cubu Goodinga Jr. mám docela rád. Ale tohle se bohužel hodně nepovedlo. Naprosto nepochopitelný děj, klišovité dialogy. Ne, takhle opravdu ne. 30%

O pokladech (2012) (TV film)

Jako pohádka trochu málo pohádkové. Kraus je dost slabej. Ale najdou se i klady, jako zapojení "moderní techniky". Na lepší hodnocení to ale nestačí. Těch 54% tady celkem sedí.

Moneyball (2011)

Překvapivě koukatelný film! Nečekal jsem žádný zázrak a možná i proto jsem příjemně překvapen. 82%

Mělký hrob (1994)

Boyle se tepve rozehříval na pozdější pecky. Tři floutci se dostanou k dilematu, co s mrtvolou u které je velký balík peněz a řešení dopadne neslavně. Postava McGregora je maximálně nesympatická. Pro mne průměr. 50%.

Nadějný rok (2011)

Komedie není výstižný žánr i když obsazení hlavních tří hrdinů by to napovídalo. Je to spíš velice příjemný film ze života tří fanatiků do ptáků, kteří se rozhodli ten rok soutěžit o krále pozorovatelů ptáků. Ano humorných situací tam pár je, ale spíš pro odlehčení vyprávění příběhů tří rozdílných lidí, jež spojuje jedna vášeň. Forma vyprávění i herecké výkony se povedly a proto tu máme maximálně příjemný film, který uteče velice rychle. Naprostá spokojenost a silná čtyřka. 80%

Pra pra pra (2000) (seriál)

Ano, tohle se vážně nepovedlo. S dívčí válkou to má společného autora, ale úroveň klesla na úplně jiný level. 5%

Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) (seriál)

Kromě úvodního vstávání a rozcvičky, které se stalo kultem, si nic jiného z tohohle seriálu nevybavuju. A to je dost málo, ne? 70%