Jurský svět (2015)

Takú popcornovú jazdu som vážne nečakal. A že som sa veru načakal ! Kino bolo povinnosť ľudia :) Pekný začiatok s nostalgickou hudbou a odhalenie parku mi privodil slzy radosti, proste úsmev po celý čas, príbeh je svižný, nenaťahuje ale graduje, všetko má svoju pointu, pár scén akoby z JP 1, sympatické postavy (Ch. Pratt skvelý, B. D. Howard sexi na oceľových podpätkoch), efekty sa dajú, nádherný fungujúci park a samozrejme nádherné dinosaury. Stačí len vypnúť mozog a užívať si. Toto vidieť pred 20 rokmi, tak sa poseriem od úžasu. ALE ! v 1993 mi tie efekty stále prídu lepšie. Akčné naháňačky a finále super - WOW, takto to má vyzerať ! U mňa žiadne sklamanie, spokojnosť obrovská :)))

Rychle a zběsile 7 (2015)

"No matter where you are, whether it's a quarter mile away or half way arcoss the world, you'll always be with me and you'll always be my brother" - R.I.P. Paulie :( 60%

Miss Universe SR (2015) (pořad) odpad!

Ani pomaranč ošúpať nevie, back to the kičen ! Moment, radšej nie :D Sliepky čo posadili za volant, slizký Cifra a kto bol ten vyholený playback trapák?

Horná Dolná (2015) (seriál) odpad!

Aby táto trápna pi*ovina bez štipky humoru s pri*ebanou hudbou a napi*u amatérskym dejom mala takmer hodinu je nehorázne ! Čo je na tom vtipné?

Netvor (2011) odpad!

Úchylák, čo masturbuje nad slonmi :D Strašný bullshit.

REC 4: Apokalypsa (2014)

Tááák. Z činžáku do tankeru. Teda, po výbornej 1 a 2 som čakal niečo podobné ale ... Horor, found footage, strach a atmosféru (klaustrofóbia tu vôbec nefunguje) nám vystriedala akcia a zbrane. Film nie je zlý ale ani žiadna sláva. Krv, gore, zombies, streľba, sympatická Manuela Velasco tu samozrejme sú, len už to nejak nefunguje, aby to dokázalo navodiť tú správnu atmošku. Úvod sa vlečie, kecá sa, niečo sa poondí, sem-tam je nejaká rezačka s infikovanými, niečo sa vysvetlí z predchádzajúcih dielov a potom už len rýchly spád do finále. Záver .... :-D ? Škoda nevyužitého potenciálu, u mňa slabých 40%.

Jízda do pekel 3 (2014)

* za vrtuľový facelift xsichtu, za scénu na moste a Subaru Impreza WRX STi.