Znamení koně (2011) (seriál)

Tento seriál slibuje mnoho, ale přináší žalostně málo. Příležitost natočit v atraktivním prostředí koní dobrý seriál, byla zašlapána na úroveň soap opery neuvěřitelným happy endem a těžko pochopitelným konáním postav. Přes to já se nedokážu přenést. Škoda přeškoda.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

V tomhle filmu nic nefunguje. Hudba filmu vůbec nesedí k ději odehrávajícímu se na obrazovce, naivita Mayovek je ještě větší než obvykle, podivný střih a kamera, směšné akční scény, recyklace herců a hloupý konec. Zatím nejhorší mayovka, co jsem viděl, ale na Míšenku Apanači se zatím chystám.

Plivu na tvůj hrob (1978)

Hloupý film, který zaujme snad jen pokusem o naturalistické zfilmování znásilnění a následného násilí. Jak se to tvůrcům povedlo je z mého hodnocení zřejmé. Film padá na mizerných hercích a hloupě naivních scenách, které jsem rejžovi prostě nesežral.

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Po datumu 21.12.2012 hodnocení upravím. Možná nahoru a možná dolu. Zatím je to střed, snad půjde internet:-). Doplněno po 21.12.2012: Lživý dokument není dokumentem, ale jen poměrně zábavnou podívanou. Hodnocení padá dolů.

Grizzly Park (2008) odpad!

Horor u kterého se nebojíte, komedie u které se nezasmějete, thriller bez napětí, mysteriózní film bez záhad. Film, který je po všech stránkách nepovedený a zbytečný.

Quantum of Solace (2008)

Tak na tomhle filmu se opravdu nešetřilo a je to vidět v každém záběru. Akční jízda sice ke konci ztrácí dech, ale pořád je to skvělý James Bond, který je mi v podání Daniel Craiga velmi sympatický. Možná je to tím, že se James Bond začíná podobat James Bourneovi, ale přesto si zachovává svou lehkost a nadhled. Výborná zábava.

Sejmi je všechny (2007)

Lepší, vtipnější a svižnější než film Machete. Já se dobře bavil, mise splněna.

Smrtonosná past 3 (1995)

První půlka filmu se podařila, ale pak už to jede jenom s kopce dolů a že ten kopec je pořádně dlouhej. Kdyby byl kratší, tak by se hodnocení nemuselo sklouznout až na tři hvězdy.

Battle Royale (2000)

Říká se o Japoncích, že jsou hraví...... ale až tak.

Li Xiao Long chuan qi (2008) (seriál)

Neskutečně bídná filmová pocta popularizátorovi bojového umění Bruci Leemu. Je to škoda, protože Bruce Lee si zaslouží lepší film. Dvě hvězdy za pokus a bojové scény, které nejsou špatné.