Turnaj zabijáků (2009)

Příjemné překvapení, které sice neboří hranice očekávaného, ale v mnoha momentech zaujme a pobaví. Večer miss, ráno zmiz.

Muž bez stínu 2 (2006)

Doporučuju si na začátku filmu nařídit budíka na 85 min a po probuzení zkouknout závěr filmu, který mi i trochu rozlepil oči. Druhý den ráno si už na film ani nevzpomenete.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Výborně rozehraný příběh, skvěle budovaná atmosféra a hvězdé obsazení. Tak co mi na tom filmu teda vadí, že dávám za čtyři hvězdy? Asi to bude do očí bijící nesoulad z depresivního vyznění filmu a závěrečného happy endu. Ale jinak paráda.

G. I. Joe (2009)

Barevná blbůstka, která dokáže některými scénami slušně strhnout pozornost, ale po shlédnutí zůstane ve vzpomínkách i hořká pachuť trapnosti 100x viděného. Ale zase ve kterém filmu uvidíte Karolínu Kurkovou zemřít?:-)

Ctihodný občan (2009)

Filmu by určitě více slušela větší střídmost scénáře. Dokázal bych si film asi víc užít jako soudní drama s nevyhnutelným koncem. Přesto jsem se dobře bavil a bylo i pár momentů ve filmu, které mě dokázaly "zvednout ze židle".

Iron Man 2 (2010)

Iron Manovi jsem křivdil. Má stále charisma i poutavé frackovité chování. Po druhém shlednutí musím komentář a hodnocení změnit, a to směrem nahoru. Kvalit prvního dílu sice dvojka nedosahuje, ale i přes všechny výhrady film nepadá svým tempem a kvalitou pod lepší průměr.

District 9 (2009)

Přes výrazné kvality filmu, mi chyběla hloubka. Děj klouže po povrchu, a to co by mě zajímalo nejvíc, což byly samotní kreveťáci, zůstává tajemstvím. I tak mi z toho filmu bylo trochu úzko - až příliš temné zrcadlo.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

V parném letním dni člověk zvažuje co dělat, když má k vodě daleko. A tak tento film byl jasnou dopolední TV volbou. Dvojstránkový scénář rozhodně není na škodu a film plyne svižně. Pár nezapomenutelných scén a nostalgická hvězdička navíc a máme tu výsledné hodnocení.

Narozen 4. července (1989)

Sugestivní film s výborným Tomem Cruisem. Podává mnoho témat k zamyšlení a nabízí hodně scén k pochopení. Dík za něj.

Propast (1989)

Krásný film, na který se vždy rád kouknu. Na svou dobu jistě přelomový film. Bohužel jsem zatím viděl jen TV dabovanou verzi, takže s pátou hvězdičkou počkám až se mi podaří shlédnout režisérský sestřih.