REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Očekávání bylo větší než samotná realita. Je to až extrémně dlouhé a nevěřím tomu, že by přežil jen polovinu toho, o se mu stalo v takovém mrazu... Když se nad tím zamyslím, tak je to až nereálné.

Zkáza lodi Estonie (2003)

Film za 2 hvězdy, ale za skutečnou události stojí tolik otazníků, že je dobře, že se na to upozorňuje

Osm hrozných (2015)

Opět velký propletenec několika příběhů v jedné kovbojce, která je trochu detektivkou, komedií a tragédií zároveň. Když přeskočíte úvodních 40 min, o nic zásadního nepřijdete. Po hodině, když už jsem měl chuť to vypnout, se konečně děj rozběhne, ale celkově mě to nezaujalo => 3/5

Padesátka (2015)

Komedie, kde ty vtípky jsou až moc na sílu... Ano, zasmál jsem se, ale je to takový ten až nucený smích. Nejlepší fórek byl na úplném konci. Pro mě někde mezi 2-3 hvězky, ale nechám zatím dvě.

Blade (1998)

Pro mě kultovní film, patří mezi moje TOP5

Sedmý syn (2014)

O tohoto fantasy jsem čekal více a byl jsem zklamán. Hlavně ten závěr, kde všechny téměř bez problémů vykosili... ?? Efekty a scény pěkné, jinak by to bylo za 2 hvězdy.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Bál jsem se, že to bude ještě horší, ale byl jsem dobře a příjemně překvapen. Pár hodin předtím jsem viděl další fantasy Sedmý syn a to bylo podle mě horší. Tady dávám 70 %