Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Němci by měli radši "zalízt do kouta" a nechat tvoření seriálů lepším lidem s větší představivostí a fantazií.

Pohádky z mechu a kapradí (1968) (seriál)

Klasický Smetanův večerníček doplněný dabingem Jiřiny Bohdalové, která udělala s kreslených postaviček součásti našich životů. :-)

Rákosníček a hvězdy (1975) (seriál)

Klasika mezi českými večerníčky, společně s J. Bohdalovou - super kombinace.

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Můj nejlepší kamarád je vášnivý rybář, stejně jako Jakub Vágner. Já sám jsem rybaření nikdy moc nerozuměl, ale Vágner tomu rybaření dává svoje kouzlo a taky je to přece světový rekordman. :-)

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Vlk s dvaceti cigaretami v tlamě je nejlepší zážitek z ruského Nu, pogodi :-)

Pelíšky (1999)

To co se mi líbí a zaujalo mě je jak se Kodet (nesnášící bolševiky) a Donutil (opak) hádaj... Ve filmu se opět objevují momenty, které utkví v paměti. "Proletáři všech zemí, vyližte si prdel... Chachacha..." "Co si pšeješ holšiško?" Vyřvanej Kodet je asi jedno z mála co se mi líbí.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Začátek filmu je celkem nudný... Ten dům ve mě vzbuzoval hrůzu, v takovym prostředí bych nestrávil ani minutu. Film je pro mě až moc zatěžující a nemám vůbec chuť se na něj znovu koukat. Je to v podstatě trapárna kde je hlavní postavou magor s cizím ksichtem co udělá karikaturu s každýho člověka (i invalidy), který ho chce "navštívit". Film se mi ani tak nezalíbil jako moderní ztvárnění. Výběr postav (vožíčkář, hipík, dvě holky a kluk) byl dost divný. Od samého začátku jsem věděl, že ten stopař má něco s společnýho s leatherface. Nemohu film doporučit, radši ho nechte ve skříni.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film) odpad!

To, že je Shrek oblíbený neznamená, že o něm musíme vytvořit každou kravinu! Ještě, že když jsme na to koukali tak jsme měli návštěvu, jinak bych tu televizi musel vypnout.

Návrat do budoucnosti (1985)

Moje oblíbená trilogie o blízké budoucnosti :-). Christoper Lloyd a Michael J. Fox k sobě patří a ty jejich kousky jsou vážně skvělé.