Odstřelovač (2007)

Zase jeden z bláznů co si myslí, že jeden člověk může změnit svět. 4 hvězdy proto, že se mi nelíbilo (jako u mnoha jiných filmů) jak se při přestelce nikdo netrefí - kromě - hlavního hrdiny.

Události (1993) (pořad)

LiVentura napsal(a) pravdivý komentář !

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Až jsem "čuměl" co nakonec v závěru ze všeho toho vylezlo. Že by vrahem bylo tolik lidí jsem ještě neviděl. Totálně udivující podívaná s opět skvělým Davidem Suchetem.

Terminátor (1984)

Série Terminátor je nejlepší sérií akčních thrillerů všech dob, přičemž T2 bych já měl na 1. místě svého žebříčku nejlepších filmů. T1 je také velmi dobrý začátek. (Je o trochu lepší vyidět Schwarzenegra v roli záporáka :D).Film u kterého se člověk nenudí! A to bývá nejdůležitější. Co víc si přát?

Mizerové II (2003)

Zase jeden z filmů, který je tak odporný až se mi to líbí. :-) Lawrence se Smithem se nějak našli a skvěle jim to klape, jen škoda, že jako každý - stárnou. Od jedničky je to lepší tím, že je tu větší detektivní zápletka. Trocha vtipu taky nesmí chybět.

Mizerové (1995)

Dvojka Smith a Lawrence se mi líbí :-). Jejich hádky, krimi zápletka, vtipy - z toho všeho pro mě vzniká ideální komediální thriller se sprývně napínavými a vychytanými scénami - tak jak to je - hlavní "padouch" padne poslední :-).

Zrcadla (2008)

Zase jeden z příběh, který voní novotou (např: Kruh). Protože já jsem milovník hororů tak jsem tenhle horor dostal od svého kamaráda a skouknul ho. Přes varování, že tam jsou dvě dost ošklivé scény jsem se toho nebál. Celkový dojem je velmi dobrý. Něco k vytknutí se ale přece jen najde - zase to "vím, že to zní šíleně, ale musíš mi věřit". Film s nepochopitelným koncem. Přesně jak to mám rád. V částech, kde byl Kiefer v Mayflower (lekavé scény) jsem stišoval volume dolů (bylo to hrozný :-D) 4 a půl hvězdičky :-).

Na stopě (2000) (pořad)

V porovnání se 112 o mnoho lepší. Rád sleduju vyšetřování. Mám radši detektivky než komedie :-)

Slunce, seno, erotika (1991)

Troška svléknul všechny herce a ti se rozběhli po vesnici. Sice je to o dost horší než první dva díly, ale po opětovném shlédnutí jsem se přistihnul, že se tomu přece jen zasměju, takže to vyzdvihávám z odpadů, aspoň prozatím.