Svět podle Prota (2001)

Byl jsem rozhodnut tomu dát menší hodnocení, protože někde po hodině dvacet se pro mě film stal vážně nudným. Ale ten pocit, když jsem na konci konečně celý ten film pochopil a vyložil si ho... Nevím proč, ale původně mě tohle vysvětlení vůbec nenapadlo a konec mi ten film opět na ty čtyři hvězdičky zvednul.

Pokémon (1997) (seriál)

Podle me tomu krivdite. Vstaval jsem kvuli tomu brzo rano, kdyz jsem byl maly a zboznoval jsem to. (Dal bych tomu 4 hvezdicky, ale vazne me mrzi hodnoceni vsech top uzivatelu jako odpad)

Hunger Games (2012)

Film na me zapusobil tak, ze jsem si hned druhy den koupil serii vsech tri knizek a do tydne to precetl. Skvele udelane zpracovani knizky, ktera je jeste 5x lepsi! Mimochodem ve filmu lze nalezt vsechny podstatne sceny z knihy, coz me prekvapuje, nevzpominam si, ze by byla vynechana byt jedina dulezitejsi scena. Nyni, po druhem zhlednuti, kdyz mam jiz knizky prectene me film uchvatil jeste vic. Podle me jedno z nejlepsich prevedeni knizek na filmova platna. A Hunger games sem propadl uplne a je mi strasne lito, ze uz nemam co cist. Nezbyva, nez se tesit na dalsi filmy, ktere me doufam nezklamou. Hunger games jako takove se pro me staly kultem. "May the odds be ever in your favor"

Živí mrtví (2010) (seriál)

Prvni serie celkem dobra, navnadila me to sledovat. Ve druhe serii pro me prichazi trochu upadek, na farme se "nic nedeje". Ale treti serie je ve vysledku pro me zatim nejlepsi, uvidime kam se to vyvine

Cesta zničení (2005) (TV film)

Film, ktery jsem dokoukal jenom diky pekne a sympaticke hlavni reporterce

Policejní akademie (1984)

Jednoznacne nejlepsi dil serie, klasika kterou jsem poprve videl v asi 8 letech a nadsene jsem to v cele s Mahoneym hltal.

Disturbia (2007)

Skvely mix prijemne teenage komedie a thrilleru! Bavil jsem se

Hotel pro psy (2009)

Jediné co mě u toho drželo, byla pěkná Emma Roberts. A to je málo...

Projekt X (2012)

No.. K tomu se dá říct, že film mě držel hlavně tím co se tam dělo. Přesně takovou party bych chtěl někdy zažít, škoda že něco takového se může stat jenom ve scénáři. Film mě udžel v pozornosti po celou dobu a jenom jsem zíral, jak se všechno postupně rozjíždí. Snad konec mě zklamal, čekal jsem, že by všechny následky mohly být rozvedeny daleko víc, ocenil bych to. I přesto se jedná o skvěle natočený film, kterému točení amatérskou kamerou jen přidává na super dojmu!

Bídníci (1998)

No, film jsem viděl ve škole v rámci českého jazyka a musím říct, že jsem byl velmi příjemně překvapen. Jak mě většinou takovéhle filmy na motivy dávných knih atd. nebaví, tady jsem se bavil. Bylo to natočeno vše ve strhujícím tempu a film pro mě měl vlastně tři časti. 3x se mi totiž stalo, že jsem si myslel, že tady už to končí a ono se zase dále něco dělo. Herci byli fajn a dokonce se mi to tak líbilo, že i tu knížku jsem se rozhodl si přečíst.