Očista (2013)

No spíš bych to viděl tak, že bych se dřív setkal s Klingony než, že by US přijalo zákon o očistě, tím chci říct, že tohle mi přišlo víc sci-fi než Star Trek,ale proč ne? Nápady docházej,tak se musí vymyslet kdejaká kravina,kde se divák chytne na špek. Po celkem dlouhém rozjezdu, kde se seznamujeme s členy rodiny, jejich problémy (ano zase, např, rozhádaný otec s dcerou, kde jsem tohle jenom viděl?, jo už vim, asi v posledních 10 ti filmech,ke kterým jsem psal komentář). Taky jsem moc nepochopil proč ten kluk toho mouřenína pouštěl do domu, jak se mohli v tom domě všichni najednou ztratit? Když se střílelo muselo to být přeci slyšet po celém domě ne? Takový dům si nedokážu moc představit,je tu snad víc nelogičností než kde jinde, po šílený reklamní kampani musím říct jak jsem rád, že jsem na film nešel do kina.

Temné nebe (2013)

Do filmu jsem šel trochu s obavami, protože režisér Legie a Kazatele mě v minulosti o svých kvalitách zrovna nepřesvědčil, navíc po přečetení komentářů mojich oblíbených uživatelů na jiném serveru, který toto sráželi dolů a kritikou nešetřili mě dlouho odrazovalo. Nakonec jsem rád, že jsem se podíval, ne vždy a se všim s ostatníma souhlasim a Dark Skies je vyjímka potvrzující tohle pravidlo. Kdo viděl film Fourth Kind s Milou Jovovich a film se mu líbil, najde v Temném nebi částečnou podobnost. Rodina se dvěma dětmi čelí útokům zvláštních "nadpřirozených" sil, navíc manželé spolu díky problémům se zaměstnáním zrovna nesympatizují a v jejich domě se každou noc dějí podivné věci. Po vyhledání odborné pomoci zjišťují, že jsou v hledáčku Šedivců (nějaký poddruh mimozemšťanů) a hrozí jim velké problémy, pokud tedy jako rodina nebudou držet basu (asi jedniný klišé který mě vytáčelo). Film jsem si celou dobu užíval, v klidu, pohodě, tmě, s dobrým ozvučením, což znamenalo, že jsem si několikrát musel zkontrolovat jestli za mnou nestojí něco co by se mnou mělo nekalé úmysly.

Šmejdi (2013)

No na film jsem se vrhl s velkým očekáváním,ale výsledek rozpačitý, film jak už tu někdo psal dost útočí na city diváka, používá plačící důchodce (i mně jich bylo líto, některých),ale vzápětí když ten samý důchodce opět jede a podepíšu smlouvu na zboží za 35 tis, tak člověku škube v levačce a to vůbec néé vůči prodejci. Holt komu není rady...., jinak záběry strašné, konce vystříhané a dokonce u pana Jardy jsem měl pocit, že hádka paní Dymákové s prodejcem byla fiktivní, takový můj pocit. 1 bod za pana právníka Černého, který jako jediný, rozumný z celého dokumentu.

Kruh Osmi (2009)

Holka Jessica se nastěhuje do činžáku,kterej má podivný název Dante (připomnělo mi to hru na PS Dantes Inferno). Podobně působí i samotný činžák, temné chodby na kterých slabě poblikávají světla, nikde nikdo, starý rozbitý klecový výtah atd. S Jessicou se postupně seznamují místní obyvatelé,kterých není moc, zato jsou na její vkus celkem vlezlý a chovají se divně. Jessica začíná hysterčit, řvát, běhat, plašit, volat fízly jenom aby jim vysvětlila něco o čem sama není přesvědčená že se děje. Sousedi na ní líčejí podivná, nemilá překvapení a na druhou stranu se před ní přetvařují jako byli její nejvěrnější kamarádi. Je to celekm slabý odvar ze "subžánru" časových smyček,ale ne docela těch klasických, budu upřímnej a přiznám se,že jsem konec nepochopil, hlavně chování ostatních nájemníků.

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Zapnout si tenhle seriál a dobrovolně ho sledovat je jako vědomě se nakazit filckama.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Sračka jak noha, Nova pokračuje v režii svých ubohých sitcomů, které milerád řadím někam na úroveň odpadních vod, s megatrapákem Dejdarem v hlavní roli. Nic strašnějšího než seriál v produkci Novy snad ani neexistuje. A že prý 46tý nejoblíbenější seriál? Proboha co má ten národ v hlavě? Měl jsem o něm o trochu lepší mínění popravdě.

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Do prde** co to bylo? popravdě to asi ani možná nechci vědět!!!

Amputace (2012)

Pauline jak už je tu napsáno je vážně šeredá, hnusná, pubescentní teenagerka, navíc s psychopatickými sklony a zvrhlými choutkami (čichání k tamponu, pitvání ptáka, nucení partnera k felaci v době když špiní atd,atd.). Potěšila mě přítomnost některých známých tváří ve filmu, bez nichž by byl film možná ještě trochu temnější,takže jsem rád za tohle osvěžení. Pauline jsem ze začátku docela fandil,líbila se mi její upřímnost,ale postupem už mi začala lézt na nervy se svým neustálým ukřivděným výrazem chudinky, svým chováním k rodině (je zajímavý jak se puberťáci chovají k rodině, která se jim opravdu snaží dát vše, já takové štěstí neměl a rozhodně jsem neměl důvod se takhle někdy chovat, rád bych jim zorganizoval výměnný pobyt do rodin v Africe nebo jižní Asii, aby si začali vážit víc toho co mají). Na jednu stranu se snaží Pauline dělat vše proto, aby co nejvíc šokovala svojí rodinu a okolí a na tu druhou stranu se snaží vše vysvětlovat a jednou se dokonce chopí řeči u večeři a snaží se o nápravu. Její temná stránka však převládá a konec filmu je opravdu velmi koukatelný. Nebýt pár věcí jež mi vadily, možná bych i ten full dal. Rozhodně jde o kvalitní a nevšední snímek.

Pařba v Bangkoku (2011)

Jakože na komedie moc nejsem, Pařby mě doposavad bavěj, jsem zvědavej na 3jku.

Bruno (2009)

Já si nemůžu pomoct,ale plnej počet!!