Nespoutaný Django (2012)

Tarantinovi filmy mě většinou vaděj, je tam moc krve, divnej příběh a tohle bylo přesně naopak. Hodně dobrej příběh, kupodivu. Navíc jeden z nejlepších výběrů hudby do filmu, co jsem kdy slyšel, nepočítaje romantický a katastrofický filmy.

Kontakt (1997)

Určitě zajimavý se všim všudy, ale mně se provedení nelíbilo. Navíc ta délky filmu, za trest, když vemu, že to bylo chvílema dost nudný!

Ponorka U-571 (2000)

Pro mně neuvěřitelnej film. Musim uznat, že sem to nečekal, ale vynikající film. Matthew opět nezkalamal.

Funny Games USA (2007)

Herci podle mě, asi jeden z nejlepších výkonů, co jsem kdy viděl, ale proč to zase muselo bejt tak dlouhý?Jinak dost zajímavej nápad, provedení taky dost dobrý a asi to splnilo i moje očekávání.

Hannibal (2013) (seriál)

Na začátek nic moc. Nevim co jste teda viděli vy, ale mě to moc nebavilo a ani moc nechápu o čem to bylo. Jestli to je zase udělaný podle nějaký knihy, tak nevim proč podle toho hodnotíte seriál, možná se kouknu ještě na další díl, ale uvidim. Byl sem z toho docela unavenej.

Obr lidožrout (2008) (TV film) odpad!

Moc hezky udělaný monstrum, opravdu se snažili.

The Collection (2012)

Možná lepší, když ty horory, které nejsou tak kvalitní na myslivnu tak se tam neustále něco děje a člověka to aspoň baví. Horší je, když je to film bez nějakého nápadu a v celém filmu je jeden lekavý moment, to radši fakt tohle. Nakonec lepší než ta collection z roku 2008, ale začátek vypadalal graficky spíš jako film před sametovou revolucí.

Hunger Games (2012)

Zajímavej survivor. Bavilo mě to, i když těch rádoby šťastnejch a zamilovanejch scén tam mohlo bejt míň. Hlavní zbraní můj oblíbený Luk a celkově sem čekal, že to bude nějaká gejárna a je to pro mě milé překvapení.

Přichází Satan! (1976)

Asi nic moc jinýho než omen z roku 2003, hodnotim stejně, přičemž novější verze, se mi ještě možná líbila víc.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

No to je zase píčárna, teď na to koukám, a asi ubulenější seriál neznám, zlatá ordinace. Tohle není odpad = 0, tohle je tak -3 a takovejch věcí na světe moc neni.