Ledová smrt (2006)

Hned od začátku nastoupí atmosféra, kterou mám hodně rád. Rozjeli mně lehce skvělym snowboardem a pak už začala akce. Sice konec klasický, ale jinak celou dobu skvělá podíváná a já se skvěle bavil a byl napjatý. Rád kouknu na další díly.

Václav (2007)

Díky tomu, že jsem na tom byl v kině, tak tomu úplně odpad dát nemůžu, ale kravina je to pořádná.

Oni přicházejí (2002)

Nápad nebyl špatnej, ale to provedení dost pokulhávalo opět. Lekl jsem se trochu jednou a díval jsem se nato s 8 letym synovcem, kterej se nebál a navíc se mu to líbilo a nechtěl jít domů, takže za horor bych to nepovažoval. Navíc debilní třesavá kamera, kde nebylo nic vidět a momenty, kdy jsem něco čekal, tak trvaly celou jednu sekundu a okamžitě byl další snímek.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Pro mně dost nepochopitelný a dos o ničem, ale vždycky mně to bavilo, kromě toho rozuzlení, který je podle mně skoro vždycky naprostá kravina. Kdyby to aspoň mělo nějaký příběh, ale to že tužka může za 3 vraždy odmítám pochopit a odmítám se na to dívat kord když jediný čeho si při vraždě všimnou je ta tužka a nezajímaj je rozmlácený auta ani zranění lidé. Pobíhaj tam od ničeho k ničemu, ale hlavně že viděj tužku a v tomto duchu se odehrává skoro každý příběh, že ty hlavní momenty jsou dost přehrané a mně to nebaví.

Flashdance (1983)

Asi jeden z prvních filmů tohoto druhu a díky kvalitní písničce u mně o celkeme oblíbený film. Ale je zase pravda, že příběh dost pokulhává, neodsejpá to a toho tancování tam taky neni moc. Kdyby nebyla na konci ta písnička a tanec, tak to má u mně minimálně o 2 hvězdy méně, ale furt lepší než dnešní Let´s dance 63, který mně totálně serou.

Sinister (2012)

Sice delší, a na lekavé momenty si musíte počkat, ale když vydržíte tak nebudete zklamáni. Viděl jsem to s přítelkyní, která při některým momentech vila jako vlk a byla schoulená v klubíčku a já jako málokdy jsem měl stejný pocit. Výborně spracované a i když se to odehrává na jednou místě tak zábavné celou dobu. Na tenhle film jsem čekal už rok, před jeho vydáním do kin a čekání se vyplatilo.

Temný rytíř (2008)

Leadger hodně dobrej. Překvapivé momenty vynikající. Batman je můj nejoblíbenější superhrdina asi proto, že jako jediný z hrdinů nebá superschopnosti a navíc má i nejlepší film tohoto druhý, který podle mně není jen komiksovkou ale fakt dobrý drama se skvělym nápadem a provedením. Oproti třeba spidermanovi, kde je všechno očekávané a nic nepřekvapí tohle je paráda!

Rocky IV (1985)

Super Stallone, v mym oblíbenym sportu navíc výbornej tréning a příběh. Nejlepší sportovní film.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Pro mně nejlepší Potter. Hlavně kvůli těm drakům, úkolům a celkově jinýmu pojetí, než ostatní díly.