• Krátkometrážní

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Čítala som knihu a nejako extra nadšená som z nej nebola. No aj napriek tomu som zvedavá čo bude ďaľej, takže sa chystám na pokračovanie. O filme to isté povedať nemôžem. Dopozerala som to iba preto že mám slabosť pre Roberta Sheehana a preto, že sa Lily Collins tak vžila do Clary. Za nich dávam 2 hviezdičky.

Sherlock (2010) (seriál)

Charizmatický Benedict Cumberbatch a hobbit Bilbo a.k.a. Martin Freeman sú skvelá dvojka v tomto brilantnom seriály. Svojím stvárnením postáv nasadili laťku tak vysoko, že zatienili všetkých minulých aj budúcich Sherlockov a Watsonov. Za ich herecký výkon, si tento seriál odo mňa nezaslúži menej ako 5 hviezdičiek.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Už som pár krát spomenula že nemám rada paródie. Na túto ma naviedol môj priateľ, ktorý sa zaprisahal že to stojí zato. Tak som si to teda pozrela a zistila som že nie, nestojí to zato. 1 hviezdička zato že som sa dvakrát zasmiala.

Nezapomeň na mě (2010)

Pre mňa jeden z najsilnejších filmov. Robert Pattinson ma silno prekvapil, svoju postavu zvládol tak, akoby mu bola písaná priamo na telo. Zo začiatku to na mňa pôsobilo ako ďalšia klasická stokrát videná dráma, no neskôr som bola priklincovaná k (nepohodlnej) stoličke. A ten záver.., neviem či vôbec poznám niekoho, koho ten záver nechal chladným.

Holka s prknem (2011)

Jednoduchá, nenáročná, trochu gýčovitá romantika s mojím obľúbeným Edom Westwickom. Ako jednohubka na zabitie času je táto komédia ideálna.

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje (2009) odpad!

Filmová noc, cca 3 roky dozadu: Usádzame sa do preplnenej sály a s nasadenými okuliarmi čakáme na začiatok filmu. 15 minút neskôr: viac ako polka kina dáva dole okuliare a odchádza spolu so mnou nájsť si sálu, kde dávaju niečo, načo sa aspoň dá pozerať. odpad..

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Nemám rada paródie, a preto si ich dobrovoľne sama ani nezapínam. No niekedy sa prihodí,že film vyberie niekto iný a ja sa nakoniec nejako prispôsobím. Ale tomuto filmu sa prispôsobiť nedalo. Už prvých 5 minút mi spôsobovalo fyzickú bolesť a mala som silné nutkanie na zvracanie. Ako som už spomenula, nemám rada paródie, no tento film je čistá úrážka paródie, Už nikdy viac..

Řetězová zpráva (2010) odpad!

Mizerná vyvražďovačka s mizerným príbehom, úplne bez zmyslu. Nechápem ako som to vlastne mohla dopozerať do konca.

Marley a já (2008)

Rodinná dráma, miestami vyplnená humorom..Dojalo ma to, plakala som, ale čakala som niečo viac.

Vzpomínky na lásku (2004)

Romantická dráma je žáner, ktorý milujem a vyžívam sa v ňom. A moment to remember je film, ktorý v mojom rebríčku obsadil prvé miesto.