Velký sen (2011)

Skvelý príbeh o začiatkoch futbalu v Nemecku. Potešia skvelo vsunuté a dotiahnuté humorné prvky. Niekomu možno nemusí sedieť trochu rozpačitý a rýchly koniec, ale ja nie som zástancom všetkovysvetľujúcich záverov, mne je to jedno.

Fontána pro Zuzanu (1985)

Film svojím obsahom nepatrí medzi to najlepšie, avšak po hudobnej stránke... toľko skvelých slovenských piesní v jednom filme?? Možno by sme mali točiť viac filmov. Len tak mimochodom.. čím sa previnil, že ho súdruhovia zapratali do trezoru?

Austrálie (2008)

Veľkolepý a prekrásny film. Má to len drobnú chybičku - trochu rozpačitú a rozheganú atmosféru.

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Prvá a dajme tomu aj druhá séria patria medzi to najlepšie, čo som u seriálov zatiaľ videl. Ostatné sú stále minimálne na 70%

Disaster Movie (2008) odpad!

Žiadna paródia. To iba tvorcovia zobrali zopár filmov, poriadne ich znásilnili a výsledok pustili do sveta.

Devátá brána (1999)

Rozmýšľam, že si prečítam knihu. Hádam sa neposeriem od strachu.

Rio (2011)

Toto je hádam prvýkrát, čo tak celkom nechápem tunajšie hodnotenie. Poprípade som len zaťažený na súčasné animáky, neviem. Rio je veľmi rozkošná komédia plná neopozeraných vtipov, skvelých nápadov, fajn postavičiek, kde sa navyše 90 minút odsype ani netušíte ako. Vraj to má predvídateľný príbeh... ruku na srdce - nikto predsa nečaká, že sa rozprávka skončí zle.

Beethoven 5 (2003) odpad!

Nestačilo natočiť iba jednotku??

Co ta holka chce (2003)

Pomerne vtipné a príjemné, avšak neskutočne umelé.

Pošetilost mocných (1971)

Skvelé a... ešte raz skvelé. Funés je svojimi gagmi a mimikou nenahraditeľný!!! Kolekcia odevov, ktorú nám tu predviedol je totálna. Najlepší kúsok mám vycapený na profile. Čo dodať, je to jeden z top Funésových filmov.