Co způsobil Winn-Dixie (2005)

Naozaj krásny film,ktorý by si mal určite pozrieť každý. Dodá nielen dobrú náladu, ale tiež ukáže čo znamená skutočné priateľstvo a radosť.

Plán hry (2007)

Film začína zábermi na "úžasného" (ako si on sám o sebe myslí) športovca Joa Kinga (Dwayne Johnson). Vyšportovaný, namyslený pre ktorého nieje nič dôležitejšie ako futbal. Na dvere mu však jedného dňa zaklope jeho dcéra. Áno, je to možno klišé téma mnohých filmov, ale je to proste taká rodinná oddychová komédia doplnená hudbou Elvisa Presleyho Hlavná postava - Joe King musí prestať myslieť len na seba a postarať sa o dcéru. Počas filmu si k nej hladá vzťah a vznikajú vtipné aj dojímavé situácie.

Moje krásná učitelka (2011)

Príjemný film z hviezdami - Julia Roberts a Tom Hanks - v hlavných úlohách. Pekný film, ktorý si rada pozriem znovu. Je trocha napínavý, trocha dramatický s vtipnými momentami a romantickým happyendom ... takže to u mňa vystihuje slovo "oddychovka". Hlavné postavy si určite obľúbite a ja som si tu oblúbila aj slovo "spekakulárne" :D

Štěstí na dosah (2006)

V reklame na film ma upútal Will Smith v hlavnej úlohe. Tiež som sa potešila že tu hrá aj jeho syn Jaden, ktorého som "spoznala" vo film Karate Kid. Priznávam že pred zhliadnutím filmu som mala vysoké očakávania a po zhliadnutí boli aj prevýšené.Krásny film, príbeh otca ktorý prišiel o všetko a musel sa postarať o svojho syna. Hlavnou myšlienkou je , že keď si človek verí, a niečo veľmi chce, po tvrdej práci to nakoniec dosiahne. Film podla skutočnej udalosti.

Surfařka (2011)

V prvom rade, je to film natočený podla skutočnej udalosti, a o to hlbšie môže človek vnímať celý príbeh. AnnaSophia Robb bola skvelou voľnou pre hlavnú rolu. Páčila sa mi aj úloha Carrie Underwood, ktorá je jednou z najdôležitejších postáv filmu. A dôležitá je hlavná myšlienka .. teda aj keď Bethany prišla o ruku, a musela sa vysporiadať s týmto ťažkým údelom, so svojou vierou sa vedela prispôsobiť životu a uvedomila si, že súľudia, ktorí majú oveľa ťažšie podmienky na život. A pomocou im a svojou odvahou sa stala inšpiráciou pre mnohých.

Dva v tom (1995)

Aj keď má film dobré herecké obsadenie, zozačiatku je trocha nudný. Sú tu však vtipné scény, a rozhodne najlepší je ten koniec (posledných 15min-najväčšia zábava) !!

Můj auťák Brouk (2005)

Dobrý film, ktorý si vždy rada pozriem... trocha dobrodružný, trocha romantický.. ideálne na sobotný večer.

Agentky D.E.B.S. (2004)

Tento film ma veru sklamal, hviezdičku dávam len za Michaela Clarka Duncana a Jordanou Brewster.

Osm statečných (2006)

Naozaj krásny film, napínaný, smutný, výborne spracovaný, ktorý každého chytí za srdce.

Titanic (1997)

Titanic. Jedinečný a obdivuhodný : aj film aj parník. Podľa skutočnej udalosti dokázal James Cameron spracovať nezabudnuteľný príbeh kde sa spája love story s katastrofou, ktorú už nikto nevráti späť. Romantické, dojímavé, dobrodružné, napínavé, katastrofické ale napriek tomu s niekoľkými vtipnými momentmi. Úžasný veľkofilm ktorý sa dá pozerať veľa krát znovu a znovu. Pripomína známu "nepotopiteľnú" loď a vzdáva pamiatku všetkým obetiam tragédie.