Lucy (2014)

Dalo by sa to prirovnať k Transendence s Deppom. Koniec filmu na môj vkus dosť odfláknutý ale čo už. Scarlett opäť žiary krásou ****

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Mladšie publikum sa má načo pozerať takže Lietadlá 2 splnili svoj účel. Tak a teraz koľko detí chce byť hasičom?

Jak vycvičit draka 2 (2014)

DreamWorks vedie v animákoch.. úžasná rozprávka a aj na pokračovanie opäť super príbeh.

Dovolená za trest (2014)

Neviem čo sa niektorým nepáči ale ja som sa bavil.

Madagaskar 3 (2012)

Paráda.. Deti boli nadšené a stále to pozerajú dokola

Transformers: Zánik (2014)

Už sa v tých filmoch strácam a neviem, ktorý sú dobrý transformeri a ktorý sú zlý.. Odkedy tam chýba Megan Fox aj keď hu nahradili ďalšou kráskou film stratil svoje čaro to isté aj s LaBeoufom. Taktiež tu chýbajú mariňáci ktorý tak nejak prirástli k filmu. Aspoň jediné plus sú dinosaurí transformeri. ***

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Je to môj prvý Xmen ktorého som videl takže som celkom rád že to až tak moc nenadväzovalo na predchádzajúce filmy. Začiatok skvelý a akčný potom to tak trochu upadne ale pentagon to vynahradí. Koniec celkom prekvapil. ****

Don Jon (2013)

Nesmierne som sa bavil na pravidelných spovediach. Scarlett Johansson 10/10 tak to určite s tým súhlasím. Trochu prekvapil koniec a čakal som niečo viac ale čo dodať Joseph Gordon-Levitt ma upútal už v Návrate temného rytiera a tento film vo mne potvrdil že je naozaj super herec. *****