• Hudební

Rocky Balboa (2006)

Celkové hodnocení: Rocky - 80% Rocky II - 75% Rocky III - 60% Rocky IV - 95% Rocky V - 35% Rocky Balboa - 65%

Partička (2011) (pořad)

Co k tomu napsat? mě se to líbí. 100%

Šmoulové (2011)

Ani nevím, proč jsem na to šel. Čekal jsem strašnou blbost, ale kupudivu jsem byl velice příjemně překvapen. Líbilo se mi herecké obsazení a nečekal jsem, že bude mít tolik vtipných narážek. Vzhledem ke skutečnosti, že 80% návštěvníku kina bylo mladších 8 let, ani mě nepřekvapilo, že těm vtipným narážkám se nikdo nesmál (maximálně já), ale když dostal Gargamel paličkou po hlavě, mohli všichni umřít smíchy. Na scénku s Guitar hero nikdy nezapomenu. 80%

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

73%??? To jste se snad zbláznili! Co to jako má být? Nemám problém s násilím a černý humor zbožňuju, ale tomuhle se nedá humor říkat! 10%

Mamma Mia! (2008)

Vcelku příjemná hudební komedie.

Divoké kočky (2000) odpad!

Cypovina největšího kalibru. Ale zase na druhou stranu, když jsme jeli přes noc busem do Itálie a pouštěli nám to, usínalo se u toho skvěle. 10%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nevím, proč jsem se tomu vždy vyhýbal jako čert kříži. O tři třídy výš než Babica, Zdeněk aspoň ví, o čem je řeč. lepší 4 hvězdy. 85%

Show Jana Krause (2010) (pořad)

o 5% méně zábavné než uvolněte se prosím, ale i tak je zde míra zábavy mnohem vyšší, než je na české poměry běžné. Rád si pořad vždy v pátek podvečer pustím a královsky se pobavím. 90%

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad)

Je to dobrá zábava, ale trochu mě štve jak Jaro a Lucie říká o každym druhym postupujicim že je nejledší a patří do vegas