Trainspotting (1996)

Hned na začátek 1* za soundtrack. Co je to do prdele za zábavu čumět 94 minut na to, jak si fetky píchaj herák, chlastaj, kouřej, hulej, serou, chčijou, smrděj a dělaj bordel? To, že sou drogy humus ví snad každej i bez tohohle filmu.To pro mne není umění. No doba se mění...

Benga v záloze (2010)

Týý krávo, tak tohle už nikdy víc... Díky Wahlbergovi aspoň tu *

Mezi nepřáteli (2007)

Nudné to rozhodně není, alespoň pro ty, kteří si pod válečným filmem nepředstavují pouhé pobíhání panáčků se samopalem a neustálé lítání kulek. Jestli očekáváte jen to, tak to si radši jděte zahrát střílečku na PC. Z psychologického hlediska poměrně náročný snímek. Důkazem toho je mučení, znetvořená těla, nenávist, posedlost a bláznovství. Válka ať už jakákoliv je hnus. Váhám mezi 4/5 *. Nakonec prostě nerozhodně 4,5*

Avengers (2012)

Na to, že Sci-fi moc nemusím, tak musím poděkovat kamarádce, protože mě vytáhla dokina a musím říct byla to fakt pecka. Ty 2 hodiny vám utečou jako voda. Downey jako vždy exceluje a já ho prostě žeru. Navíc humorné scény se opravdu povedly. Nebudu to něják dál natahovat. 4* Viděno 22.5 v 3D IMAX

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Co sem každej se*e Avatara nebo Star Wars? Zas tak strašné to teda nebylo. Jediné co mne poměrně dost zklamalo bylo 3D. Po 15minutách sem si říkal, jestli jsem opravdu na filmu ve 3D. Nezařazoval bych to ani jako úplnou pohádku pro děti. Roztomilý a srandovní "pes" v krátkých scénkách film oživí. Musím uznat a dát za pravdu , že teda rozpočet 250 miliónů je pecka a ty prachy mohly se využít lépe. Nechce se mi tu dále moc rozkecávat. John Carter není žadný světoborný film, ale ani odpad. Průměr.

Zajdalen (2003)

Krátký, výstižný a povedený. Hop a jdem dál.