Street Kings (2008)

Keanu Reeves mi do role prostě neseděl, vůbec je mi velmi nesympatický, ale budiž to je pouze můj problém. Ovšem tohle tuctové téma - zkorumpované policejní oddělení, zapletení s gangstery a dalšími individui už nemohlo nijak překvapit. Nabízí se jedině zpracování... No přiznejme si ničím zvláštní a originální to fakt teda nebylo, všude padaj mrtvoly, střílí se ostošest. Abych zase jenom nekritizoval. Uteklo to a člověk na to prostě čumí bez mozku a poslouchá si to neustálé "hey man" ,"fuck you", "fuck me", "bro". Pak samá střelbička a krev. Prostě průměr.

Crash (2004)

Ta hudba v pozadí některých vypjatých a dramatických scén..... * Tolik zapeklitých příběhu, které se potkají.... * Role, které hercům sedí.... * Zábava * => 4*

Tábor tygrů (2000)

Farrella sem nikdy moc nemusel, ale tady mi ukázal, že na to má a patří mezi Herce. Zábavnou, dramatickou i psychologickou formou podaný snímek o cvičení amerických vojáků v té době.

V Bruggách (2008)

Viděno po druhé. Fakt moc pěkné. Místy super humor, thriller a drama.

Kajínek (2010)

Na české poměry dobrá podívaná. Samozřejmě opomíjím, že Vilhelmová vypadala jak holčina z E55, rádoby drsné bachaře apod.

Na doraz (2010)

Tohle si nezaslouží víc než 1* za soundtrack. Co je na tom vtipnýho? Taková kravina, ten trapný americký humor. Už nikdy víc.

Černá mamba (2011)

To je zase vyhození prachů...., očekávám kvalitu a né, že to bude mít super-dooper reklamu s Hollywoodskejma xichtama

Gauneři (1992)

Tarantinovu tvorbu nemusím. Ale tohle? Super, vystačit si s jednou blbou garáží. Harvey Keitel boduje!

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Dlouho sem otálel, zda si film pustit či ne. Z toho důvodu sem čekal spíš další tuctový velmi nadsazený snímek. Konečně sem se zmýlil. Námět je velmi zajímavý a jeho provedení splnilo účel, sice né na 100%, ale ostatně nic není dokonalé. Působilo to emotivně. Ukázka dětské naivity. Zkrátka a dobře, 94 minut uteklo jako voda a bylo to fajn. 3,5*