Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Nový Texas Chainsaw je dosti zdařilý horor, provázanost s prvním filmem z roku 1974 nemá chybu. Po nástupu legendy na scénu nabere film pěkný obrátky a zvrat v příběhu jedné adoptované holky mě dosti potěšil. Co mě však netěší jsou někteří místní hodnotící a komentující. To je mířeno samozřejmě na ty, kteří tomu dali odpad...

The Lords of Salem (2012)

Musím jednoznačně říct, že jsem čekal kapku něco jiného, ale i tak lehce nadhodnotím. Toto rozhodně nebude pro každého stravitelné pokoukání. Sheri Moon si se svou rolí příliš neporadila, i když nevím,kdo by chtěl v tomhle Robovi hrát. Film je plný nehezkých výjevů a bizardností... Jen to dle mého chtělo podstatně lépe vygradovat konec, tento závěr mě rozhodně na zadek neposadil... No Robe, těším se na další tvorbu.

Šílenec (1981)

Nemůžu si pomoct ale Madman je chvílema fakt dost nuda... Ačkoliv to mělo velmi povedený rozjezd, táborák, historka a hurá na věc, první kill byl parádní, tak pak se to začalo nějak podivně vléct. Hrozně mě tam nasrala ta kudrnatá husa, co před Madmanem stále a stále unikala, pořád kňučela a tvářila se jak kdyby se tejden nevysrala, vyloženě jsem se nemohl dočkat, až jí rosšmelcuje na bago tou svojí sekyrkou. V rámci starých dobrých slasherů je tento pouhým průměrem, ačkoliv měl navíc.

Omen 3: Poslední střetnutí (1981)

Hmm tak jsem dal tomu filmu 666. hodnocení, takže jsem asi v pr... I když pokud je Antikrist takovej Lojza jak v tomhle filmu, tak můžu být úplně v klidu.

Temné nebe (2013)

Tak na tento film jsem se díval pěkně po desáté večerní a zapůsobilo to na mě celkem hodně, jelikož jsem si musel po cestě na záchod rozsvítit :-) . Hodně dobrá podívaná, ze které docela dost mrazí. Po dlouhé době horor(sci-fi), který se snaží postrašit a né zhnusit.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Tak toto nemělo jedinou chybu, dokonalý film a pro mě nejlepší zážitek poslední doby... Aneb jak bychom se asi cítili po odvisílání zprávy, že už námnezbývá pouze týden, ale místo toho poze 16 hodin... Poté výpadek elektřiny... No a pak už jen počkat, nejlépe s někým blízkým, na kom nám skutečně záleží... Ze začátku nás film pobaví a ke konci tak nějak nehezky uzemní... 5***** Nevím, co k tomu víc dodat......

Projekt X (2012)

Za ten závěr dávám průměrné hodnocení, ale jinak v tom nic úchvatnýho nevidim. Parta smradů dělá bordel jako kráva, nic objevného tam skutečně není, americké house párty byly k vidění už dávno v prcičkách a podobných starších peckách. Ke konci se to zvrhne v naprosto nereálnou šílenost a to mě dosti zaujalo, ale jinak, nic extra...

American Mary (2012)

Zajímavá proměna jedné živořící studentky ve vyšinutou bestii... Jen těch bizarností tam bylo na mě trochu moc.

Burnt Offerings (1976)

Všechny pochvalné komentáře k tomuto filmu jsou určitě pravdivé. Mě osobně trochu vadilo to pomalé tempo, atmosféra k závěru filmu skutečně perfektně houstne, hudební doprovod nemá chybu, herecky se nedá nic vytknout, jen jsem se musel podle mě přehnanou stopáží chvílema dosti prokousávat. No a finále filmu je takové jaké je, na tu dobu určitě velmi dobré.

The Collection (2012)

Tak zatímco v prvdím díle pan Sběratel chytá do pastí jednu rodinu a k tomu jendoho zlodějíčka, tak v pokračování The Collection už po pár minutách filmu spotřebují místní funebráci asi tak sto pytlů na mrtvoly, nebo spíš cucky... Dvojka je akční a krvavá jako prase, je to jedna velká jízda skrz pasti a potoky krve. Josh Stewart si nechá zlomit ruku aby s ní pak mohl Sběratele mlátit...Jako jasně, je to béčko, ale trošku ubrat by neuškodilo. První díl byl rozhodně lepším hororem, zde Dunstan už kapku přepísknul, ale masakr je to dobrej 3***