Na hraně temnoty (2010)

Zprvu jsem byl docela nejistý, jak budu hodnotit tento film, poněvadž se mi zdalo, že film je nudný a že jej vypnu. Nakonec jsem vydržel a film jsem zhlédl až do úplného konce! Vyplatilo se! Film najednou přestal býti nudným a přetransformoval se do dokonalé akce. Velmi se mi líbil Mel Gibson, který předvedl skvělý herecký výkon.

Drive (2011)

Dle mého názoru je tento film vynikající. Od hereckých výkonů, až po vskutku vydařený soundtrack, který je podle mého mínění velmi zdařilý a dokonale hodící se k tomuto snímku.

Opojení (1991)

Tento film měl úžasnou atmosféru. Herci podali vskutku výborný výkon. I když tento film mohl být příběhově více zajímavější, tak jsem se rozhodl pro maximální hodnocení a to především díky soundtracku, který má na svědomí Eric Clapton. Dokonce ve snímku zazněla snad nejznámější píseň od Eric Claptona Tears in Heaven.

Chata v horách (2012)

Tento film mě moc nezaujal. Připouštím, že idea, která byla aplikována ve filmu byla celkem zajímavá, ale kromě závěrečné scény mi film nedával smysl. Možná jsem čekal podobný příběh, který byl ve filmu Evil Dead, ale to jsem se spletl. Asi mě zmátl ten název Cabin. Nicméně dle mého názoru film stojí za to zhlédnout.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Velice bláznivá komedie podruhé, která Vás rozhodně pobaví.

Žhavé výstřely (1991)

Velmi bláznivá komedie, která Vás rozhodně pobaví.

Šílenství (1994)

Tento horor nesoucí název Šílenství z produkce Johna Carpentera, je velmi povedený. Film nabízí velice zajímavý místy i hrůzostrašný děj, který na Vás rozhodně zapůsobí. Když vše shrnu, mohu s klidným svědomím prohlásit, že jde o nadprůměrný horor, který stojí za to vidět.

Misery nechce zemřít (1990)

Velice zdařilý psychologický thriller, který se mi velmi líbil. Herečka Kathy Bates předvedla vskutku úctyhodný herecký výkon. Další film, který mohu s klidným svědomím všem doporučit.

Mys hrůzy (1991)

Velice zdařilé psychologické dílo, které ne mě velmi zapůsobilo. Robert De Niro se mi v této roli velmi líbil. Tento film mohu jen doporučit.

Mrazík (1964)

Toto je snad nejhezčí ruská pohádka, kterou znám. Zhlédl jsem film i v originálním znění s titulky a musím říci, že je to něco strašného, proto jsem velmi rád za český dabing, který pohádce dodal více půvabu a kouzla.