Chraň nás od zlého (2014)

Duchařské horrory moc nemusím ale tohle byl dobrej kousek. Vkusně zasazeno do akčního thrilleru v popředí s drsným sympaťákem s jakýmsi "darem" který se nakonec ukáže jako jeho největší slabina. U filmu se člověk nebojí ale občas se lekne. Příběh má tempo a jen tak neodhadnete další děj což drží napětí a zvědavost na vrcholu. Co mě trochu mrzí je nesympatický kněz a ještě méně atraktivní zloduch. Ale béčkové obsazení velice pobavilo.

Na hraně zítřka (2014)

Nářezovej mindfuck v podání T.Cruise přirovnatelnému k červenému vínu. Čím starší, tím lepší. Film nemá jedinou nudnou či zdlouhavou pasáž. Neustálá akce, s kapkou dobře umístěného humoru obalená nadčasovým sci-fi fungovala naprosto perfektně. Téměř dvou hodinový orgasmus kterého nelituji a těším se na další Cruisův kousek, protože ten chlapík mě už pěkných 15 let nepřestává bavit.

22 Jump Street (2014)

Rozhodně ne tak dobré jako první díl jako tu převážná většina s klidným srdcem tvrdí. Opakovaný vtip není vtipem a tento díl nepřínáší nic nového vzhledem k prvnímu. Ode mě 60%

Signál z neznáma (2014)

něco co jsem nepochopil. doufal jsem že konec to nějak rozuzlí. až moc nastřelené sci-fi. nicméně 4* za nápad.

Noe (2014)

Jediné filmové zpracování které jsem viděl, ani knižní podobu jsem nečetl takže pro mě jako nikterak zaujatého člověka brutální zážitek ze strany víry, efektů, hloubky..prostě bylo to boží. Jenom trochu zdlouhavé a zábavnost jako celku šla lineárně dolů..odemě 60% nebylo to zlé :)

Dr. House (2004) (seriál)

Až dnešním dnem jsem ukončil dobrodružství s G. Housem a nemám slov. Nutno říci že poslední série ačkoliv v ní byla spousta zvratů byla asi nejslabší. Mysteriózně pojatý seriál z nemocniční atmosféry, mnohdy ponuré a dramatické nálady ale zároveň i nabitý humorem na úrovni který nepochopí kde jaký ňouma. Hugh Laurie se pro tuto roli narodil a do konce jeho života ať se objeví v jakékoli roli, navždy to bude House a to už mu nikdo neodpáře :) ending brilantní. 95% jako celek.

Free to Play (2014)

Jakožto dlouholetého hráče MMORPG, X lety Doty, 3 lety LoLka za sebou to bylo přinejmenším mojí povinností shlédnout. Čekal jsem od toho spoustu zážitků z meziherních turnajů ale dostalo se mi akorát hromada nudného života zbohatlých, uslintaných gemblících asiatů ve svých temných pokojích. Ano chápu že jsou v těchhle pokrokových zemích již závislí na hraní a tak jsou jejich úspěchy mnohem častější a větší než ty naše ale stavět na tom 75 mintovej dokument, to už se radši kouknu na náš trapnej RePlay..nuda,nebavilo, informativně dobrý ale tim to pro mě končí.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Naprostá šleha, jenom mi prosím někdo vysvětlete jak to že je Ch. Xavier naživu .. ?!

NON-STOP (2014)

hmm, sice je Liam s tou hrou o čas a zachraňováním všeho na vlastní pěst už docela otravnej, ale nedá se říct že by mu to neslušelo, a nesedělo jako prdel na hrnec. Tři hvězdičky si film vysloužil u mě jen za to že není předvídatelný a člověk má z toho takový ten zvláštní pocit na hrudi. Nicméně jinak je to stále ta stejná pomyslná omáčka kterou nakonec sníte, ale už z dálky víte co se bude podávat.

Umučení Krista (2004)

Horší pocity jsem neměl u jakéhokoliv horroru. Rozporuplné pocity..lítost, strach, nechuť či úzkost. Člověk jakoby tu bolest nevědomky cítil s ním. Nejsem věřící ale i tak se mě tento film velice dotkl a ačkoliv si myslím že hlavní hrdina přehrává a je to celkově trochu "MOC" neboť něco takového by člověk ani za mák nesnesl, tak je to nejspíše Biblicky správně a teď již nebrát na lehkou váhu přirovnání k Jidášovi :) horší nadávka pro mě ted neexistuje.