Avengers (2012)

Nemám co bych vytknul. Akce doprovází celý film, a když zrovna ne tak prohlásí Stark jednu ze svých mnoha vtipných a výstižných hlášek. Hulk jako největší eso party, má tolik "badass" až skoro komických scén že jsem se bavil bez přestávky. Těším se na pokračování, skončilo to otevřeně, další nepřítel v hledáčku a Avengers v takovém hle podání je něco, co mě nikdy nepřestane bavit. Jediné mínus za které už jsem chtěl dát jen 4* je herec Hulka. Nejen že v každém Hulkovi ho hrál jiný, museli jej vyměnit i pro Avengery, osobně bych dal přednost Edwardovi Nortonovi. Je to 95% dávám 5* .

Spartakus (2010) (seriál)

Děj nepřestává bavit ani na chvilku. Všudy přítomná akce, ve vhodném množství umístěná nahota a krev. Perfektně a velmi zábavně popisující historickou událost. Všechna čest Andymu který do toho dal srdce,duši i poslední chvíle života. Jako se Jim Parsons narodil být Sheldnem Cooperem, Andy se narodil jako Spartacus. Zklamáním je že 2 série onou náhradou za Andyho není takovou peckou ale je to pochopitelné 5* Skvělé!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Myslím že je brzy psát názor na seriál jako celek. Nicméně něco už mě naučil, a to neoblíbit si žádnou postavu, a to protože v dalším díle může nastat takový zvrat že buď zemře nebo se stane naprostým záporákem. Knihy jsem nečetl tudíž mě tyhle ztráty mých oblíbenců dokážou vždy pěkně vytočit, ale již jede 4 série a já nepřestávám hltat překvapení a zvraty které stíhá přinášet. Akční scény v průběhu 3 série trochu vymizeli a teď se to táhne v trochu nudnější avšak mnohem diplomatičtější fázi příběhu. Seriál na mě působí celkově, jako jedno perfektně zmáknuté MMORPG s neskutečně hlubokým příběhem. Postupem času Vám totiž dochází všechny události, a dokonce si i domýšlíte jak to nejspíš bude, a co nejspíš přijde příště. Já osobně už mám odhad na dobrých 5 dílů dopředu ale u GOT člověk nikdy neví. SPOILER ALERT Sean Bean aka "Boromir" aka "Ned Stark" aka "král zimohradu" zemřel tuším již na přelomu 1 a 2 série a já se chtěl přestat koukat. Naprosto největší oblíbenec a tahoun celé show, ale to jen do okamžiku než ... Víte co? Raději se na to podívejte sami :) Je to opravdu nejlepší seriál který znám. A to i přes moji lásku k TBBT nebo BB.

Dexter (2006) (seriál)

Dexter, charismatický zrzek. Když jsem začal koukat na originální znění v televizi už běžela 2. série. Český dabing mě absolutně odradil dávat tomu seriálu nějakou druhou šanci (stejně tak jako u TBBT, Earla a vlastně všech seriálů na primě cool - osobně za to tuhle televizní stanici nesnáším) Ale nakonec jsem to zkusil a musím říct že ač to nemá žádné hollywoodské obsazení, ani předražené počítačové efekty je na co koukat! Smrt mého oblíbence na konci 2. série Jamse Doakse mě pekelně naštvala ale neubralo to ani kapku zábavy. S novými díly přichází nové oběti a parťáci takže o zábavu je postaráno. Myslím že tohle byl výborný nápad a všem doporučuji. Pro mě 85%

Veřejní nepřátelé (2009)

o5 smekám před Johnny. Obsahově né až takové veledílo ale Depp z toho udělal neuvěřitelný film. To pozadí 40tých let mě prostě pohltilo a charisma hlavní postavy bylo neuvěřitelné. Christian Bale napříč tomu že mi na policajta vůbec nesedí, tak jsem mu to sežral i s navijákem. Gangsterský příběh skoro jako vystřižený z legendární hry Mafia mě nezklamal, naopak. Ani jsem od toho tolik nečekal. Na konci jsem musel skoro zatlačit slzu. 80%

Muž na hraně (2012)

V žádném případě jsem nečekal jak tenhle film může být propracovaný a jak mě doslova uchvátí. Zpočátku se film tváří úplně jinak než to ve skutečnosti je. Velice chytře promyšlený film. Původně jsem to měl za horší Béčko ale až jsem se na něj podíval a pořádně se do toho vžil. Můžu říct že 4* si to zaslouží! 70%

Kovbojové a vetřelci (2011)

1* pro vždy precizního Forda, 1* pro většinou nepřijemného a slizkého Craiga, který mě zde příjemně překvapil. Nebo ta role prostě byla šitá přímo na něj :-) ale na takové obsazení teda dost slabé. Ani nevím co bych nadnesl a co vytknul protože to ve mě žádné emoce nevzbuzovalo myslím že ty 2* jsou zasloužené ale tu třetí jsem tomu dát prostě nemohl. Je to tak 45%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Že by mě mohlo něco takového bavit? Nikdy by mě to nenapadlo. Bum. První sérii jsem přežvejknul za 1 den. Samozřejmě že už to mám celé dokoukané, asi 3x. A čekám na další sérii, momentálně s06 a tím bych to asi uzavřel :-) Rozmanitost postav je nezastavitelná, každý díl vymyšlený do posledního detailu. Dávám 5* s naprosto čistým srdcem a klaním se Režii a všem hercům. btw Sheldon ftw ^

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Čekal jsem od toho víc té "komedie" . Začal jsem na to koukat až po hodně usilovném přemlouvání přátel :) Nakonec nelituji. Dávám 4* je to prostě něco jiného co žádný seriál ještě neměl. Ovšem anglická-angličtina mi šla pěkně na nervy eheheh. btw, postavu Simona si dokážu představit v provedení od Tobeyho Maguiera úplně geniálně! :)

Copak je to za vojáka... (1987)

Česká klasika, spousta smíchu nad Langmajerem :) ovšem ale nebudu zde hodnotit 4 nebo dokonce 5* jak někteří uživatelé jen z důvodu že je to český film. Byla by to neúcta k ostatním mnohem lepším filmům. Film je starší jak já tudíž ho možná nemůžu objektivně soudit ale mě to bavilo a Langmajera můžu a pohled na toho vyhublýho klučinu mě prostě bavil :D