Ulice (2005) (seriál) odpad!

Tohle bych pouštěl vězňům ve vězení, aby věděli, co to je mučení. I když oni by zase ve velkým začali utíkat. Takhle zkreslovat realitu se netroufne ani scifi žánr. Paní Maciuchová u mě hodně klesla. To je jako jít se sbíječkou na lego. Fůůůůůůůůůj

Vyprávěj (2009) (seriál)

Jako co to má bejt??? Pohádka, pověst, bajka nebo co?? Dle mého, by se mělo hlasovat, jestli se mají peníze koncesionářů utrácet takhle blbě. Hvězdička za kočku Kerestešovou.

Všechno nejlepší! (2006)

Vynikající věc. Stačí si pustit jenom zvuk, protože se to celý převážně odehrává v autě a ty scény mimo auto nejsou vtipný.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Kraus vyměnil autíčko z pouti za Audinu, ale co se týče stylu, šlo to opačným směrem. On ten humor z hostů vytřískává. Ano, občas se zadaří(slavná biomasa), ale jsem pro cestu klidu a míru. Skoro pořád moralizuje, že bulvár tohle a bulvár támhleto, ale jak se chová on?? Nejenže čerpá z těchto zdrojů, ale dokonce vytváří možnosti pro pomluvy. Dvojí metr?? Ale fuj. Co se týče hudby......kluci asi umějí hrát, Kraus mladší i něco zazpívá, ale tohle není jejich styl. To bych řekl, že ubírá hooooodně na celkovém hodnocení. Poslední dobou mi dary hostů připomínají švestičky od Hujera.

Experti (2006)

Já jsem se v tom filmu přesně shlídnul. Možná zažádám o autorský práva. Vlastně ne, pořád musím ty ženský ukecávat, aby se svlíkly.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Občas sním, aby televize byla teleport a já mohl Kotka chytit pod krkem a zaškrtit. Není a je to dobře. Tohle kluk dobře vymyslel a natočil. Krátky pořád svižně plynoucí a dokonce i vtipný. To už tady, v české produkci, dlouho nebylo. Jenom mě mrzí ty Macky. To je jasný, když tam maj takovejhle šunt, že dělaj takovýhle kraviny. Tučňáka na ně. Přítelkyně(filmová) Mádla zaslouží moje uznání - jak věrohodné a já s ním soucítím. Jen tak dál.

2Bobule (2009)

Ježiš jak já se těšil a pak tohle...... Takový zklamání. Proč tam vůbec pouštěli Krampola?? Jedinej kůň byl Postránecký a proto dávám 3 hvězdy. Nuda, nuda nuda jo a moment, zase nuda.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Všichni už to napsali, tak já to jenom shrnu. Nejlepší válečný serial for ever.

X-Men: První třída (2011)

Na prvňáka si film nevede vůbec špatně. Jelikož nejsem komixový znalec této ságy, tak mi občas chyběl základ. Tohle ho výborně doplnilo. Hlavně si myslím, že i když ostatní filmy byly dříve, tak tohle se perfektně zařadí na začátek, kde ostatní mohou navázat. Ale český dabing opět zklamal. Heslo dne: MUTANT AND PROUD!!!!!