Ocelová pěst (2011)

Boxující roboti. Místo zubů lítaj plechy. Když srovnám bitky s Transformers, tak nuda. Sice naděje umírá jako poslední, ale doufat, že se váš vysavač sám opraví, je nudná.

Noc na Karlštejně (1973)

Njn, pan Svoboda-prostě klasika. Super věr. Lehká zápletka pana Hanzlíka a p. Kolářové trochu odvrací pozornost od toho hlavního(královna na hradě), ale když oni tak hezky zpívají..... Jenom Karel IV. nevydal ani hlásku co se týče zpěvu. Je to šajba a má na to lidi.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Jo to byly časy, kdy většina zlodějů a grázlů měla aspoň trochu úroveň. Pan Vrchní rada se zamyslí a už si jdu pro toho lumpa.

Jak napálit advokáta (1980)

Nevím proč, nevím jak, ale líbí se mi to. Má to říz(i když trochu z minulého režimu). Hádám, že to bude panem Kopeckým.

Causa Králík (1979)

"NEEXISTUJE TOTIŽ ŽÁDNÁ MALÁ NEBO VELKÁ NESPRAVEDLNOST. NENÍ NESPRAVEDLNOST ZA SEDM A PŮL TISÍCE, ZA SEDM A PŮL MILIONU NEBO ZA SEDM A PŮL KORUNY! VŠECHNY JSOU STEJNÉ! PROTOŽE V PODSTATĚ EXISTUJE POUZE JEDNA JEDINÁ NESPRAVEDLOST. A NÁM NEDAL NIKDO PRÁVO SOUDIT, ZDA JE MALÁ NEBO VELKÁ. TO BY BYL ZAČÁTEK NAŠEHO KONCE. A ZAČÁTEK KONCE KAŽDÉ SPRAVEDLOSTI." a vo vo vo vo tom to je :-D

Fontána (2006)

No tenhle film asi není pro všechny, ale co mohu říct s určitostí, není pro mě. Viděl jsem ho 2 krát a pořádně jsem ho nepochopil. škoda, dejte mi pár let.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nebojím se použít termín magoří. Ano, hlavní aktéři jsou magoři. Sheldon je analytický sociopat. Leonard kličkuje a přiklání se na stranu, na které mu je momentálně nejlépe. Penny je svobodomyslný člověk. A Rajesh s Howardem jsou dva exoti. Když se tihle potkají,tak je jasné, že přijde BIG BANG. Tahle skupina je tak nesourodá, že je jasné, že by nikdy nemohla normálně fungovat a to je na ni tak krásné-ta jedinečnost. Ovšem problém nastane, pokud dovolíte, aby se dostal k vašim uším dabing. To to vypadá ještě navíc přihřátě a to už je na jednoho moc. BUM a hned 5 hvězdiček.

Everwood (2002) (seriál)

Více méně souhlasím s Douglasem. První série špička. Druhá tak jako dalo se to, ale člověk by si musel dát panáka na kuráž. Třetí a čtvrtá?? Nejsem sebevrah a divím se, že nikdo nebral v seriálu nějaké léky. Mě nejvíc bral úsměv Emily VanCamp.

96 hodin (2008)

To je ono, to je ono. Liam Neeson je klidný, bez emocí, tichý a špičkově vycvičený profesionál, který si jde za svým cílem. Přidejte špetku akce, okořeňte trochou východních zloduchů a francouzským pokrytectvím a máte minimálně jednoho spokojeného diváka(mě). Jinak nesympatický fracek Maggie Grace - tu bych tam nechal shnít - je trochu zklamáním.

Expozitura (2009) (seriál)

Ten kdo rozhodnul, že si tento seriál nechají na Nově na horší časy, je IDIOT. Tohle se mělo vysílat před rokem, kdy kauzy byly ještě v hlavách lidí. Já už ty jména skoro zapomněl a souvislostech nemám ani páru. Jinak je seriál docela fešnej. Kupodivu děj i teče a občas se tam ukáže i zásahová jednotka. Slečna Vágnerová mě vždycky vyděsí svým hlasem na začátku, ale pak si dám panáčka na kuráž. Co mě zklamalo, že je to vyšetřování alááá Vrchní rada Vacátko. Sakra dnešní policie má vyspělou techniku a kde nic tu nic.