V obležení nepřítele (2005) (TV film) odpad!

Klasický televizní film, kde vše od režie přes scénář až po herce a triky je špatné a místy ještě horší.

Nezvratný osud 4 (2009)

Série začíná skomírat. To je prostě nezvratný osud x-tých pokračování.

Komici (2009)

80 minut klasická apatowština se zvrhne v utahanou nudu.

Vdaná snoubenka (2008)

Průměrná romantická komedie ničím nepřekvapujicí, ale ani nenudící. Překvapil mne sympatický Jeffrey Dean Morgan, naopak zklamala ne zrovna okouzlujicí Uma Thurman.

Sólista (2009)

Tenhle film mne dostal, ani pořádně nevím proč. Z předchozích filmů Joe Wrighta jsem nebyl nějak zvlášť nadšený, ale sólista mne zatáhl do svého světa hned na začátku a do závěrečných tiulků nepustil zpět.

Země ztracených (2009)

Mám rozporuplné dojmy z tohoto filmu. Na jedné straně skvělá výprava, dobré triky a občas ulítlý humor. Na straně druhé zpatlaný scénář a občas až příliš ulítlý humor. Pro děti nevhodné-dialogy typu "Myslím, že se ho chystá ošukat" "Ne nechystá se ho ošukat" "Jo máš pravdu chystá se ho ošukat" mluví za vše. Ale jsou zde scény , které nenají chybu, např. tančení mezi vejci za doprovodu písně z muzikálu Chorus Line.

Orphan (2009)

Dobrý horor u kterého jsem postrádal větší dávku napětí. Role Karla Rodena tentokrát miniaturní.

Tak si představ (2009)

Rodinný film o tom jak otec, který zanedbává své dítěa myslí jen na práci přehodnotí své priority.