Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Usilovně jsem se snažila najít nějaké momenty, které se mi na filmu aspoň trošičku líbily, protože jinak ani děj, ani grafika nestojí dle mého za řeč - po dlouhém přemýšlení by se za kladné dala považovat poslední scéna (filmy, které začínají a končí podobnou scénou mám v oblibě) a vzhled Henryho. Zbytek je ne příliš povedený kekel hororu na historickém základě..

Jménem krále (2009)

Vlastimila Vondušku, scénář, mám ráda, ale na filmu bylo něco, co mi nesedlo. Možná to byl Roden, který je svým stylem hraní zvláštním stylem hraní a výrazem ve tváři až příliš dnešní a nezapadá tak možná do historické detektivky. Mohlo to být i něco jiného, ale toto byla první věc, o které jsem začala přemýšlet, zda je herecké obsazení myšleno vážně.. Jinak děj i prostředí bylo zajímavé

Jak pejsek s kočičkou slavili 28. říjen (1991)

Pejska s kočikou mám ráda, ale tento díl bohužel. Ale hezky bylo vystiženo kupování naprosto nepotřebných věcí, ale hlavně že dostanou vlaječku zadarmo:)

3 sezóny v pekle (2009)

Závěrečné věty: "Žádný peklo není. Ale lidi jsou hloupí. Vždycky si nějaký vytvoří."

Aljona (2009) (TV film)

Zajímavé utvoření párů o svatební noci + krásná přednáška hostujícího profesora (do slova a do písmene hrstka studentů v celé posluchárně, jeden leží na lavici v pozici Superman, další si hraje s mobilem, další si mezi sebou povídají..). Ale to se někdy říká, že i kvalifikovaní přistěhovalci zde musí dělat pro ně podřadné práce,,

Cesta na Měsíc (1902)

To měli teda naši prapraprarodiče poměrně krátký večer, když jim to stačilo jako celovečerní, na druhou stranu film má děj, zápletku, konec:) krásní roztomilí měsíčňané

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

Celkem pěkná detektivka.. Škoda toho konce, "Pojďte se mnou. Nebo pak už zbývá jen zabít mě nebo sebe - Tak jo.".. Byla sice psychicky narušená, ale toto? Jinak celkem pěkná placatka Stránského:D

Ucho (1970)

Černobílé provedení filmu dokresluje thrillerovou atmosféru děje. Též oceňuji časové řešení děje - vše se odehrává v průběhu jedné noci. Ale vím jedno, jsem ráda, že jsem se narodila tehdy, kde jsem se narodila.. Ta doba musela být krušná.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Pro mne na pokraji hororu, po kterém budu mít noční můry:D (nebo budu brát tu svoji tchýni s větším klidem?). Velmi pěkné herecké obsazení, vtip to mělo, překvapuvý konec..