Věc: Počátek (2011)

Podľa mňa to nuda rozhodne nebola! Celé kino som bola vtlačená do sedačky . Podarené.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Po druhej a tretej časti KONEČNE perfektny kusok !!! Naozaj sa mi to pačilo, Jacob ma neiritoval, Bella bola skvele "anorekticka", tá časť s tehotenstvom bola parádna, taktiež pôrod a Renesmee je fakt kus. A pri prípitkoch na svadbe som sa naozaj dobre bavila - bolo to zvládnuté bez trápností.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Skvelý seriál. Dej síce plynie pomalšie, rozhodne to nieje plné akcie a napätia, ale postavy sú skvelé a rozhodne to netreba hádzať do koša po prvých 2-3 dieloch - mňa to totiž hrozne chytilo až po nich :) Väčšina ľudí naráža vo svojich komentoch na Heroes, ale mne tieto dva seriály vôbec k sebe nepasujú. Jedine tým, že ľudia majú schopnosti, ale to je tak všetko. Mojou najobľúbenejšou postavou rozhodne nieje Nathan, ale KELLY!

Se slovníkem v posteli (2003)

Sklamanie! Bolo tam pár pekných pasáži okolo hlavných postáv, ale všetko pomimo bolo nezáživné a mnohokrát zbytočné. To ani nevravím o miestami otrasnom hudobnom podmaze.

Útěk do divočiny (2007)

Nuda, nuda a ešte raz NUDA! Ani nieje čo viac dodať. Snáď len, že hlavného hrdinu by som preplesla hneď po pár úvodných scénach.

Dvojí obvinění (1999)

Možno sa niekomu zdá tých hviezd veľa, ale tento film si pozriem zakaždým, keď je v TV. Proste ma baví a koniec :)

Bostonský škrtič (2008) odpad!

Neskutočna kravina!!! Z tých hereckých supervýkonov sa mi ešte teraz točí hlava.

Já jsem ty (2009)

S príbehu sa dalo "vymáčknuť" omnoho viac. Bolo to oničom. Nemastné - neslané, aj keď záver bol celkom dojemný. Také 3 hviezdy s tým, že pamatať si tento film asi nebudem.

Láska v bílém pekle (2004) (seriál)

Plánovala som dať 4 hviezdičky, no posledný diel to pokazil. A hlavne tá natvrdlosť Margaret mi prišla niekedy neznesiteľná. Za čo dávam ale veľké plus je hlavná mužská postava a nádherná hudba.

Python (2000) (TV film) odpad!

Niečo tak hrozné, že človek sa musí len smiať :-)