Půlnoční polibek (2007)

Spočiatku, keď som zistila, že film je čiernobiely som to chcela hneď vypnúť (predsa len, farba je farba a to nehovorím o úvodnej scéne) No ale skrz vysoké hodnotenie na tejto stránke mi to nedalo a dala som tomu šancu = urobila som dobre. Bol to naozaj zvláštny (v pozitívnom slova zmysle) film, s hlavnými postavami som sa rýchlo zžila a mala som pocit, že kráčam ten deň s nimi. SKVELÝ FILM!

Jericho (2006) (seriál)

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Hlavná postava je síce sympaťak, ale je dialógy som mu moc neverila. Nevravím o nesympatickej blondýne, s ktorou scény som pretáčala a vlastne .... ani s jednou postavou som sa nedokázala stotožniť alebo obľúbiť si ju a to je pre mňa veľký problém. Dokonca po prvých 3 dielov si nepamätám ani jedno meno. Dosť nepochopiteľné je pre mňa chovanie postáv ako "zostávame v bare pri pifku veď kašleme na atom" alebo tá "16ka", ktorá bude čakať na rodičov doma (veď snáď sa ich po styku s radiáciou dožije) .... ako WTF? Možno počas nejakej strašne nudnej chvíľky to dopozerám, ale šancu tomu moc nedávam.

Pavouci z vesmíru (2010)

Počas 3/4 filmu som si vravela "ok, taký light sci-fi film" .... no, ale s ľútosťou oznamujem, že ten koniec to riadne po...kazil. Hlavne to " Džerede!" :-) A Eric Balfour bol čoby hlavná postava tragický.

Nevesta hôľ (1971)

Tak otrasný po vizuálnej stránke, že som len s nemým úžasom čumela. Moje oči sa ešte stále nespamätali z tej záplavy oranžovej a ružovej farby. No, kniha je kniha.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Film bol v pohode, ale toto ??? Nepochopila som ten ošiaľ.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Prvá séria sa dala. Bolo to niečo nové, malo to šmrnc. No ďalej to šlo dole vodou. 10 minútový záber na prsia bol nasledovaný 10 minútovým záberom na bežiace kočeny (a naopak) a aby sa nepovedalo, občas niekoho behom minúty zachránili z osídiel studeného oceánu. Ale pamätať budeme všetci.

Přátelé (1994) (seriál)

Najlepší komediálny seriál !!!!

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Dávna minulosť, piatok 20.00, česká televízii a "doktorka Majkyyyy" :) Rada spomínam. Možno dnes to pôsobí žartovne, ale kedysi, keď som ani nechyrovala o nejakom výbere a pozerala čo TV naservírovala, to bolo fajn.

Plný dům (1987) (seriál)

Rozhodne ma to nechytilo tak, ako Krok za Krokom, ale nieje to zlý seriál. Taký príjemný priemer na sobotné popoludnie.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Tento seriál som kedysi pozerala denno denne stále dookola a aj preto si pamatám jednotlivé diely, hlášky a to dosť podrobne :) Posledná séria už zjavne upadala, ale napriek tomu Step by Step ostáva jedným z mojich najobľubenejších komediálnych seriálov.