Temné léto (2019) (seriál)

Prvu seriu som ako tak zvladol. A dufal som ze sa to zlepsi no prislo sklamanie v podobe druhej serie a to uz je naozaj utrpenie. Tolko chyb som naozaj necakal. A to ani nepisem o tych akoze prestrelkach na 10m. Idu k domu cca 8mi. Z toho 5 umru a stale je ich viac a viac. To je des.  P.S. Nikdy som si nezelal aby nik z hrdinou neprezil az kym som nevidel tento serial.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

taka sracka a tolko casti ???? ... akoze mam pre tento serial super koniec .. vsetci herci sa v seriali dohodnu ze pojdu na dovolenku a autobus spadne z mosta. KONIEC.

Zrození ďábla (2014) odpad!

pri tomto filme som mal co robit aby som nezaspal ... nebolo v nom nic zaujimave takze preto som dal odpad . 7 milionov vyhodenych von oknom. co na tom filme mohlo stat 7 milionov? kamera? trapni herci? TENTO FILM BY SOM NEODPORUCIL ANI NEPRIATELOVI.

Enderova hra (2013)

115 minutovi .film .. (udajne akcny) ... cela akcia pritom trvala presne 5 minut :)... jedna hviezdicka za efekty... celkove sklamanie.... necakal som ze to bude pubertiacka scifi obdoba Harry Pottera.

Pařba na třetí (2013)

SKLAMANIE.. prečo? .. oproti predošlým dielom je to skutočná nuda a naozaj nezáživne. Na jednej strane som sa bal ze sa to až moc bude podobať predošlým častiam no stalo sa ešte niečo horšie a to že to s nimi nemalo skoro nič spoločne . Moja priateľka sa na to naozaj tešila tak sme si to spolu pozreli a ona pri tomto filme 4 krát zaspala .

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Tak k tomuto serialu nemam moc co napisat kedze to bolo naozaj perfektnee. 100 percent a zaroven palec hore :)

Očista (2013)

ako film to nebolo zle .. no nazvat ho hororom to ani nahodou .. a pri sledovani filmu som sa bavil na tom kolko chyb robili predstavitelia pri obrane svojho domova :) kedze som nic o filme necital tak som sa nan tesil kedze to mal byt horor :) ani nahodou.

Zmeškaný hovor (2008)

Horor pri ktorom zaspím tesne pred koncom aj to len so sebazaprením nemôže dostať lepšie hodnotenie. Ani jedna ľakavá scéna.

Po zániku Země (2013)

Keď som uvidel prvý trailer na tento film, popravde sa mi celkom pozdával. Aj keď je pravda, že často trailer obsahuje všetko to dobre z filmu, po prečítaní niekoľkých recenzií na horeuvedený film mi už bolo jasné, že to nebude žiaden skvost. Čuduj sa svete po pozretí sa nič nezmenilo. Skutočne tento film za veľa nestál. Herecký výkon mladého Smitha bol doslova otrasný! Bez svojho ocka by sa asi ďaleko nedostal. Od úvodu sa tváril ako taký smutný psík. A čo dodať k Smithovi staršiemu? Asi len toľko, že tá rola mu naozaj nepristála a bola ho veľká škoda, kedže jediné čo robil bolo to, že sedel a peroval svojho syna. Škoda ho. Aj keď zabudnem na toto všetko, nedokážem zabudnúť a pochopiť to, že tak vyvinutá rasa a jedinú zbraň čo mali bol vyskakovací ,,nožík" :) . Moje hodnotenie jedna hviezdička a aj to len z úcty k Smith-seniorovi.