Infy

Infy

Česko

• 30.5.2012  22:42
    Diktátor (2012)

Bylo to zábavné, dlouho jsem neměl tolik výtlemů během jednoho filmu. Akorát děj mi přišel takovej trošku slabší ..a hlavně mi přišlo, že tenhle film by měl projít ještě nějakým prostříháním, vtipná byla sotva půlka vtipů a +/- 1/5 byla celkem trapná. Asi 2-3x to bylo fakt nechutné (viz scéna s porodem nebo s tou holkou na střeše..) ale v konkurenci ostatních komedií tenhle film rozhodně obstál. Taky mě s*alo, že české titulky několikrát byly o něčem jiném než co postavy řikaly anglicky..ale asi bych měl být rád, že se to někdo nepokusil nadabovat, protože to by byla tragédie. Takže shrnuto a podtrženo: super film u kterého se lidi s poněkud..zvláštním...smyslem pro humor dost zasmějou. Ale dovedu si taky představit dost lidí (hlavně těch starších) co nad tim budou jenom kroutit hlavou..

• 13.5.2012  08:05

Nudný film podle nudné knížky. 3 hvězdičky za pěkné přiblížení židovských zvyků (někoho to třeba i zajímá) a dobré herecké výkony. (Také doporučuji pro ty, kteří jsou líní číst knížku jako povinnou četbu. Samozřejmě v kombinaci s texty na internetu, není to až tak přesné...)

• 11.5.2012  07:01
    Pan Nikdo (2009)

Každý, kdo tenhle film nazve nesmysluplným, nekomplexním a tak dále, je prostě idiot co to nepobral.. Ten film ani neměl nikomu naservírovat moudrosti, měl ho donutit přemýšlet. Bohužel k tomu musí mít ten člověk mozek...takže úspěch u všech ani mít nemůže. Perfektní film, který mě ovlivnil tak, jako málo filmů. O tom, že Jared Leto je skvělý herec ani není třeba mluvi.

• 10.5.2012  20:24
    Pozemšťan (2007)

Tenhle film osloví převážně lidi s mozkem v hlavě. Mně se moc líbil... :) I bez drahých efektů se dá udělat výborné scifi.. Mám rád filmy, které mě nutí ještě dlouho o nich přemýšlet. Tohle je určitě jeden z nich..

• 9.5.2012  22:09
    Bite Me (TV seriál) (2010)

Originální, vtipné..prostě super! :)

• 8.5.2012  22:48
    Vesmír (TV seriál) (2007)

Efekty nic moc. Odbornost nulová. Prostě dokument pro lidi, kteří o fyzice a vesmíru jako takovém neví vůbec nic.. Na druhou stranu pro lidi, kteří o tohle téma mají zájem a přitom nemají ani základní znalosti z této oblasti ( tyhle dvě věci se poměrně vylučují ale podle hodnocení těchto lidí asi bude dost.. ) to není až tak špatné. Hlavně Michio Kaku to táhne nahoru. Ale stejnak bych tam ocenil trošku té fyziky.. x) 3 hvězdičky (Kdyby tam nebyl Kaku tak asi jdu na dvě.. )

• 8.5.2012  13:13
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Takové fantasy pro dospěláky no... :) Hra o trůny je perfektně napsaná a na realizaci se podílejí schopní lidé, navíc má obrovský rozpočet. Ani to nemohlo dopadnout jinak než takto. Jediné mínus je český dabing, když jsem ho slyšel tak jsem se zděsil. Upřímnou soustrast těm, kdo neumí anglicky.. A také by mohli ubrat na scénách se sexem, občas mi přijde, že se dívam spíš na porno ....

• 8.5.2012  13:06

Po filmech jako Úsvit Mrtvých nebo 28 dní poté už musím ubrat hvězdičku, ale na rok 1968 fakt bomba.. velmi milé překvapení.. :)

• 8.5.2012  13:02
    Avengers (2012)

Dobrý film, pěkné efekty a chvílemi dost vtipné. První film po docela dlouhé době na který jsem šel do kina a výborně jsem se bavil ! :)

• 8.5.2012  12:25
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

1. Série - awesome 2. Série - telenovela z prosředí zombie apokalypsy... až na několik málo ucházejících scén... Doufám, že třetí série se vrátí zpět na úroveň první, jinak asi ani nemá cenu se na to dívat..

• 8.5.2012  12:23
    Falling Skies (TV seriál) (2011)

Jeden z nejlepších sci-fi seriálů, které jsem v poslední době viděl. Pro chytráky co nadávaj na málo efektů a natahování : uvědomte si, že tenhle seriál asi neměl až tak velký rozpočet, aby si to autoři mohli dovolit.

• 6.5.2012  20:43
    The Divide (2011)

Nemám sice moc co tomuto filmu vytknout, ale po shlédnutí jsem měl takový velmi nepříjemný pocit. Asi to bude tím, že z některých scén se mi chtělo zvracet. Takže 2 hvězdičky. Pro psychopaty se sadistickými sklony jasných 5... Taky mi dost vadily postavy, které se nechovaly moc logicky. Je sice pravda, že se autoři snažili o vystihnutí lidské psychiky, která v takovýchto situacích selhává, ale trochu (trochu víc) to podle mě přehnali. O dalších věcech, které nedávaly smysl a byly značně nerealistické se ani rozepisovat nebudu..

• 15.10.2011  19:42
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

1 * za Chucka Norrise :D Jinak je to fakt p....na na n-tou :D Tenhle seriál nesnášim od dětství..a to jsem se vydržel dívat snad na všechno..

• 14.10.2011  23:16
    =3 (TV seriál) (2009)

Už jenom za to, že jsem byl u toho jak se z pár desítek tisíc shlédnutí takhle zlepšil na nejsledovanějšího týpka na yt :) Prostě má charisma, nápad a schopnost to realizovat. Ten jeho vlog nemam moc rád, ale na =3 nedam dopustit. * * * * * I přes to, že občas je to poslední dobou trochu trapnější (přijde mi jako by na to najal nějakýho scénáristu jinýho radši) a ten tlusťoch co tam párkrát byl byl nechutnej...

• 14.10.2011  21:40
    REC (2007)

Nový výraz pro sousloví 'Výborný horor' - REC. :) Opravdu skvělej horor..hlavně ta atmosféra se povedla

• 9.10.2011  19:59

Neni to špatné, ale jsou lepší horory. Mnohem. Ale možná se mi to jenom zdá, protože potřebuju nějaké 'nebezpečí' k tomu, aby jsem se opravdu bál :)

• 9.10.2011  19:50
    Kameňák (2003)

Jako malého mě to pobavilo..teď už se na to radši znova koukat nebudu :)

• 9.10.2011  19:48

Jedna hvězdička za toho retarda :D ten mě jedinej povabil, jinak film kolísal mezi 'trapný' a 'nechutný'

• 9.10.2011  19:47
    Disaster Movie (2008)

Čekal jsem, že to bude kravina... ale tohle moje očekávání dalece předčilo.

• 9.10.2011  11:12
    Sunshine (2007)

Skvělý film, soundtrack naprosto dokonalý! Pro mě jeden z nejlepších sci-fi...a připadům, co tady plácají něco o fyzikálních zákonech? WTF?! ...Fakt nemám rád pseudointelektuály, co se snaží ze sebe dělat vědce, když ani netuší :)

• 7.10.2011  19:47
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Každej kdo tomuhle dá míň než 3* tak akorát žárlí protože neni AWESOME jako Barney :D (a nebo se dívá na primě s českym dabingem..fujky ! ) Nejlepší seriál co jsem kdy viděl :) a jeden z veeelmi mála, u kterých dostávam ty výtlemy, které se obvykle 'přihodí' pouze v RL :)