Sunshine (2007)

Skvělý film, soundtrack naprosto dokonalý! Pro mě jeden z nejlepších sci-fi...a připadům, co tady plácají něco o fyzikálních zákonech? WTF?! ...Fakt nemám rád pseudointelektuály, co se snaží ze sebe dělat vědce, když ani netuší :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Každej kdo tomuhle dá míň než 3* tak akorát žárlí protože neni AWESOME jako Barney :D (a nebo se dívá na primě s českym dabingem..fujky ! ) Nejlepší seriál co jsem kdy viděl :) a jeden z veeelmi mála, u kterých dostávam ty výtlemy, které se obvykle 'přihodí' pouze v RL :)

Noc oživlých mrtvol (1968)

Po filmech jako Úsvit Mrtvých nebo 28 dní poté už musím ubrat hvězdičku, ale na rok 1968 fakt bomba.. velmi milé překvapení.. :)

Šestý smysl (1999)

Neni to špatné, ale jsou lepší horory. Mnohem. Ale možná se mi to jenom zdá, protože potřebuju nějaké 'nebezpečí' k tomu, aby jsem se opravdu bál :)

Golet v údolí (1995)

Nudný film podle nudné knížky. 3 hvězdičky za pěkné přiblížení židovských zvyků (někoho to třeba i zajímá) a dobré herecké výkony. (Také doporučuji pro ty, kteří jsou líní číst knížku jako povinnou četbu. Samozřejmě v kombinaci s texty na internetu, není to až tak přesné...)

Vesmír (2007) (seriál)

Efekty nic moc. Odbornost nulová. Prostě dokument pro lidi, kteří o fyzice a vesmíru jako takovém neví vůbec nic.. Na druhou stranu pro lidi, kteří o tohle téma mají zájem a přitom nemají ani základní znalosti z této oblasti ( tyhle dvě věci se poměrně vylučují ale podle hodnocení těchto lidí asi bude dost.. ) to není až tak špatné. Hlavně Michio Kaku to táhne nahoru. Ale stejnak bych tam ocenil trošku té fyziky.. x) 3 hvězdičky (Kdyby tam nebyl Kaku tak asi jdu na dvě.. )

The Divide (2011)

Nemám sice moc co tomuto filmu vytknout, ale po shlédnutí jsem měl takový velmi nepříjemný pocit. Asi to bude tím, že z některých scén se mi chtělo zvracet. Takže 2 hvězdičky. Pro psychopaty se sadistickými sklony jasných 5... Taky mi dost vadily postavy, které se nechovaly moc logicky. Je sice pravda, že se autoři snažili o vystihnutí lidské psychiky, která v takovýchto situacích selhává, ale trochu (trochu víc) to podle mě přehnali. O dalších věcech, které nedávaly smysl a byly značně nerealistické se ani rozepisovat nebudu..

Kameňák (2003)

Jako malého mě to pobavilo..teď už se na to radši znova koukat nebudu :)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

1 * za Chucka Norrise :D Jinak je to fakt p....na na n-tou :D Tenhle seriál nesnášim od dětství..a to jsem se vydržel dívat snad na všechno..

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Jedna hvězdička za toho retarda :D ten mě jedinej povabil, jinak film kolísal mezi 'trapný' a 'nechutný'