Lída Baarová (2016)

Proč všichni nemluvili tak, jak jim zobák narostl? Předabovávat německy mluvící herce, kteří hrají Němce do češtiny ve filmu, který se z velké části odehrává v nacistickém Německu postrádá smysl a ubírá na autentičnosti. Navíc i němčina v podání Gedeona Burkharda může mít erotický podtón (Hanebný pancharti). Gobbels se sametově milým hlasem Viktora Preisse nepůsobil jako padouch, ale spíš jako chudák invalida, který se zamiloval do "krásné" herečky. Při milostné scéně jsem nevěděla, jestli se mám smát - obličeje v ohni byly tragédie. Samotný výběr Táňy Pauhofové byl prapodivný, nejen, že se Lídě Baarové nepodobá fyzicky a podobu doháněl ale nedohnal účes a make up, ale ani hlas a výslovnost se sl. Pauhofová nesnažila napodobit, navíc a za to asi holka nemůže neb tak narostla, stále špulila rty. Celkově si myslím, že to bylo mnoho povyku pro nic, akorát jsem s nostalgií zavzpomnala na časy, kdy jsem netrpělivě čekala na další díl Komisaře Rexe.

Trpaslík (2017) (seriál)

zatím jedna hvězda za Hofmanna...

Tři bratři (2014)

Překombinované a hlavně, proč pořád musí někdo zpívat???

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)

Tak toto opravdu ne! Paní by měla víc mrkat a naučit se mluvit spisovně, ta pražština je neposlouchatelná. Ale recepty dobrý.

Mordparta (2016) (seriál)

Pokud scénárista naordinuje policistovi vážný pracovní úraz a následně pracovní neschopnost během níž policistovi nadřízený předá výpověď a ten ji bez námitek přijme, měl by si pan scénárista přečíst zákoník práce...

Pevnost Boyard (2016) (pořad)

Dalo se...soutěžící působili příjemně, mají velké plus, že do toho šli a překonali se, Bouček taky nebyl úplně špatný, ale Patrice to prostě není. Sametový příjemný hlas otce Honzy Rosáka taky dobrý...Před čtvrt stoletím jsem soutěž hltala a ten pocit být a soutěžit v Pevnosti boyard... musí být úžasné vybovovat klíče, uhádnout heslo, a pak jenom čekat, až Felindra otočí tygří hlavou a posypou se zlaťáčky...Všechno dobrý, ale na tu prapůvodní francouzkou verzi to samozřejmě mít nemůže, stejně jako na ni nemá anglická, ruská a kdoví jaká. Parta v prvním dílu byla milá a sympatická, dle výčtu dalších soutěžících, se asi dívat nebudu.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Divočina, zima, ticho, drama, boj o život...výborné, Leonardo skvělý. Nečekala jsem, že z toho budu tak nadšená, ale po dlouhé době film, který stálo za to vidět v kině i za to hříšné vstupné.

Do naha! (1997)

Film skvělý, muzikálová verze viděna na živo v MDB daleko lepší.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál) odpad!

Na konci jsem si říkala, co to natočilo za mladý nezkušený ucho a on Hřebejk. Nelogické, roztahané, nudné, nudné, nudné, spousta zbytečností, místy tragikomické (závěrečná honička). Bradavek a zadků si ale užijete dostatek...inu nová doba :( po dvou dílech hodnocení neměním

Slečna Marplová - Karibské tajemství (2013) (epizoda)

Velice příjemný a napínavý film. Četla jsem knihu, ale na ornitologa Bonda si fakt nepamatuju :) budu si to muset přečíst znovu