Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Mně se to líbí, každá postava má svou úchylku, herci jsou sympaťáci ( i herečky...), zjev některých postaviček mluví o mnohém. Konečně něco, co si nehraje na serioznost a pobaví i drsnějším humorem. Díl od dílu lepší :)

Škoda lásky (2013) (seriál)

Za Vzpomínky 4, zbytek +/- 2 hvězdy. Povídka Maruška je výsměch. To, že někdo bydlí na vesnici, pane Vieweghu, neznamená, že je nevzdělanej naivní blb, co touží pracovat v kravíně a do Prahy si s sebou přiveze kufr plnej žrádla. Opravdu jak z jiné planety, nebo je to reálný pohled autora na venkovany? Za to fakt dávám odpad a to bydlím ve městě.

První republika (2014) (seriál)

Slabá 3, na další díly se podívám a snad se dojem zlepší, námět dobrý, zápletka zajímavá, výkony zatím průměr až na lepší výjimky (Jana Štěpánková), kostýmy ujdou (moc mi neladil kostým, co měla paní Štěpánková v kostele - barva a vzor sukně a kabátku byl úplně jiný a nehodilo se to k sobě). Markéta Plánková mě úplně nepřesvědčila a Jiří Vyorálek má tu smůlu, že nedávno stvárnil "Klému", a já si prostě nemůžu pomoct, ale toho Klementa v něm vidím pořád :( Tak po druhém dílu snižuji na 2, strhující dílo to fakt není, hlavně mě začínají lízt na nervy všudypřítomné reklamy na úžasný český seriál...

Kouzelný Silvestr (2013) (pořad) odpad!

Už ve vteřině, co se objevil na podiu Martin Dejdar a otevřel pusu, aby zapěl píseň z playbacku, jsem věděla, že to bude stát za velký kulový...

Zítřek už možná nepřijde (2003)

A v čem jsou americké dojárny lepší než tohle... v ničem, u tohoto filmu jsem se za celé 3 hodiny nenudila, což se u některých amerických romantických crazy komedií stane zřídka kdy.

Drahá tchýně (2013) (seriál) odpad!

Umělý smích, stokrát ohrané klišé fotbalisty a modelky, dialogy, které mají být strašně vtipné. Křečovité, trapné, nudné a to s podporou Ministerstva kultury Slovenské republiky?! Růžový bodík za to, že nepředabovali slovenské dialogy.

Jak prosté (2012) (seriál)

U tohoto dílka mám pocit, že scénáristé spoléhali víc na omezené znalosti amerických diváků než na genialitu Sherlocka Holmese. V porovnání s jinými Sherlocky je to jen parodie na Arthura Conana Doyla. Možná, kdyby se hlavní hrdinové nejmenovali Sherlock Holmes a Dr. Watson, tak bychom tolik neporovnávali a asi by seriál u mě patřil k lepšímu průměru amerických seriálů. Ale takhle ne, takhle vážně ne.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Mrkací panna se vždy krásně upravenými vlasy a make-upem ( i v posteli) i úžasným oblečením Jennifer Love Hewitt zachraňuje duchy. Ze začátku to bylo docela slibné, ale pak začali scénáristé opět kombinovat záporné duchy, kteří "neodešli", nebezpečí milovaným osobám hlavní představitelky, zlého "posla ztracených duší", atd. Podobné hovadiny u mě pohřbily i jiné seriály (Lovci duchů). Chápu, že zachraňovat hodné a zoufalé duchy by byla za chvíli nuda, ale tyhle "komplikace" jsou už tak provařené z jiných seriálů, že už mě to prostě neba. A navíc, herecké výkony taky nic moc.

Ostříháno (2013) (pořad)

Nudná kadeřnická varianta pořadu Prostřeno!