WWW: Noční můra (1993) (hudební videoklip)

Vem do ruky sprej celou mě nastříkej až bude ráno tak se podívat utíkej ty voe vem ten sprej už mi to udělej95%

Sheena (1984)

Na počest hlavní představitelky jsem si doplnil tuhle dobrodružnou pohádku. Ano je to místy naivní a scénář za moc nestojí, ale všechno zachraňují perfektní exteriéry, sexy hlavní hrdinka a slušná hudba. Vidět to ve stejné době jako pána šelem tak je to pro mě kultovka. Takto viděno současným pohledem jen solidní průměr.55%

Půlnoční nebe (2020)

To podstatné napsali moji oblíbenci. Já nějak tímhle nudným pseudoart scifi nemám zapotřebí ztrácet čas.10%

V pásmu 45 (1956)

Kupodivu v barvě a slušným tempu. Navíc roztomile naivně zábavné podobně jako jiné padesátkové agitky. Lepší než strojově nudné o nějakých 20 let později. Tohle sovětské dobrodružství mi nakonec celkem sedlo.50%

Protiútok (1981)

Mohlo to bejt lepší než první díl, ale tady to opět zabil režisér svou statickou a nudnou režií. Neakční nuda.20%

V ostře sledovaném pásmu (1978)

Nudná a nezáživná typicky ruská agitka plytká jako většina jejich takzvaných vojenských filmů. Ani akční ani zvráceně zábavné, tak sakra co s tím. Že já na tyhle skvosty pořád koukám...15%

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Koukal jsem na to vykalenej ve tři hodiny ráno, ale ani to mi nepomohlo k tomu abych se u týhle genderově vyvážený a totálně neakční nudy málem neumlátil k smrti. Původně jsem to chtěl nechat bez hodnocení a komentu, ale proč symbolicky na konec jeblýho korona roku 2020 nedat jeden poctivej odpádek.0%

Nejhorší obavy (2002)

Podobně jako jiný Ryanovky se i tady jedná o film dvou rozdílných polovin. Ta první je plná politikaření keců a upřímně moc atmosféry u mě nevybudovala, ale pak je to jiný kafe. Ostatně jenom v málo filmech můžete vidět (Bacha BROJLER!) výbuch atomovky v Americe. Affleck mi na Ryana docela sednul a na konci kdy jeho hrdina jako jedinej používal zdravej selskej rozum jsem mu nepokrytě fandil aby zastavil ty zmagořelý politiky kteří neumí řešit problémy jinak než atomovkami. Kdyby takhle vypadal celej film, tak bych i ty 4 hvězdy dal.60%

Zrůda (2003)

Emancipovaný až na půdu to jo. Zároveň, ale hrozně divný, nudný a s nevýraznými vraždami. Slabota.25%

Drsný město (2020)

Reno už je starej o tom žádná, ale Francouzi naštěstí pořád tyhle přímočarý kriminálky točit umí. Nicméně po prvním shlédnutím jsem byl spíš zklamán a i když jsem ty 3* dal, tak jsem si nebyl jistý a tak radši ani nekomentoval. Napodruhé mi to sedlo víc a ten průměr si to zaslouží, ale už tu byly i lepší kousky.55%