• Pohádka

Upíří deníky (2009) (seriál)

Tak tohle má konečně šťávu, oproti zfilmování Twilightu! Pořád se něco děje a hlavně nikdo z upírů tam nekouká tak blbě, jako Edward ve Stmívání. Elena mě chvílemi sice nudí, ale i tak jí nějak zkousnu. Samozřejmě naprosto vede Damon a chci zpátky Katherine, díky které měla hlavně 2.řada grády! (We haven't officially met..I'm Katherine!)

V peřině (2011)

Jediný důvod, proč jsem se dívala na tenhle film, byl, že jsem chtěla vidět svoje město. Zbytek odpad.

Lidice (2011)

Upřímně? Nechápu, jak někdo může napsat, že je to kýč. Jasně, jsou i lepší filmy, ale tady jde hlavně o to, co film chce ukázat a připomenout, abychom nezapomněli na to, co se stalo. Nikdo z nás si nedokáže představit, jak hrozné to muselo být. A ještě něco: myslím, že je celkem úspěch, když jdete na film se svými spolužáky a další střední školou, a při závěrečných titulkách se nikdo nezvedá ani neobléká, všichni jen sedí a civí se zatajeným dechem.. u žádného jiného filmu se mi to zatím nestalo.

Něco jako komedie (2010)

Nemůžu si pomoct, ale ten kluk mi tam prostě neseděl.

Umění zapadnout (2011)

Tak tohle mě hodně mile překvapilo, přesně takové typy filmů mám ráda! :)

Díler (2010)

Tak tohle jsem tedy absolutně nepochopila. Nepochopila jsem o čem to mělo být, či co nám chtěl film sdělit. Jestli to mělo být něco jako temnější Gossip Girl, tak to se tedy opravdu nepovedlo a ani "Nate" v hlavní roli to nezachránil. A jestli to mělo být něco jiného.. kdo ví?

Panství Downton (2010) (seriál)

Ááááách! Občas bych si přála přenést se do doby, ve které se odehrává seriál.. tak jiné oproti dnešní. (2.řada občas jak z červené knihovny, ale neříkejte, že jste si nepřáli, aby Mary a Matthew nebyli spolu?)

Arabela (1980) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale vždycky jsem měla radši Xenii, než Arabelu :D