1899 (2022) (seriál)

Koment písať nebudem pretože to úplne vystihol *CARNIFEX* !!!

Clean (2021)

Mám rozporuplné pocity. Vadilo mi veľa veci už od začiatku. Napríklad výber hudby, ktorý tu vôbec ale vôbec nepasoval. Záporák bol ako z inej dimenzie. A ten jeho ksicht si zaslúžil veru inak roz..bať. Brodyho mám rád ale tu sa mi moc nehodil s tým jeho faceom. Bolo tu aj dosť nudných pasáži. A s tou jeho dcérou mladou ktorá si to vedela hneď nastreliť ako profesionálna narkomanka bolo na mňa až až. 2,5*.

Pluk mizerů (2022) (seriál)

Vojnové filmy a seriály mám veľmi rád ale k tomuto som si vôbec nenašiel cestu a ani k jednej postave som necítil nejaké sympatie. Za mňa sklamanie a púštnym prachom zapadne u mňa na veľmi dlhú dobu.

Barbar (2022)

Na piatu hviezdu chýbalo viac hnusu, gore a racionality. Tešil som sa na VHS pásky v štýle 8mm a nič. Mohol sa režisér viacej odviazať. Ale chápem že chcel zaujať širšie publikum. Určite si dám na neho pozor a budem sledovať ďalšiu jeho tvorbu.

Peacemaker (2022) (seriál)

Paráda, jedným slovom. Prvá časť ma trochu odradila ale som rád, že sa reputácia od druhej časti napravila. Ďalší plus bol skvelý slovenský dabing. Citoval by som aj pár skvelých hlášok čo by sa ku komentáru hodili ale to by mi správcovia  určite zmazali behom pár minút 🧚‍♂️🧜‍♂️🙋‍♂️🦋🕊🍑🎸🎼🤘.

Rozhodnutí nebo život (2022)

Nebolo to tak zlé. Na jedno pozretie úplne dostačujúce. Stalo ma pár veci, že herečka sa správala občas ako krava, že tam nebolo gore a žiaden potkan na ktorého som bol veľmi zvedavý. Nakoniec ho vybavili 8bitovou grafikou a telefonátom. Škoda. 2,5*

Archive 81 (2022) (seriál)

Škoda potenciálu. Aj hodnotenie je nadstavené vyššie a to nechápem. V poslednej časti na konci to vyzerá na prenesenie sa v čase späť. A to som si myslel, že bude uzatvorený niekde v mieste kde žije “ten démon” a tam ho bude trýzniť a začne nejaká hra o prežitie... Druhú sériu s najväčšou pravdepodobnosťou nepodstúpim.

K zemi hleď! (2021)

Je o obraz tejto doby, tak ako by sa ľudia, média a iný predstavitelia tejto planéty zachovali. Herecky je to dobre zahraté a scenár fajn, ale…Ten dlhý čas, ktorý predstavuje tento snímok je naozaj ako čakať na onú spomínanú kométu. Viac som sa nudil ako bavil.

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Není to až taký brak ako som si myslel. Rátal som s tým že to bude ďalšia digi-hero-blbina ale prekvapilo to viac než sračky čo som poslednú dobu videl.

Matrix Resurrections (2021)

Sklamanie a obrovské. Pripomínalo mi to seriálovú tvorbu SyFy. A tie efekty…no hrôza. Tie roky čakania za to nestáli. Chudák Keanu si vybral tento krát zlú pilulku.