• Krátkometrážní

Hledá se Nemo (2003)

Poslední Pixarovka co za něco stála.

Con Air (1997)

,,My jsme tě chtěli vzít sebou... Saj..." ,,Onara." Perfektní road (fly) movie plná testosteronu a solidního béčkového hraní, kdy vždy správný Nicolas Cage (dříve i s vlasy hrát uměl) v roli unaveného trestance, dechberoucí Malkovich jako psychopat Cyrus The Virus (Kam máte namířeno s letadlem? Do Disneylandu. Vy mi lžete Cyrusi. Vy taky Vinci. Jooo, kdo má větší párů, než agent bez županu co je v éroplánu...), dětinsky roztomilý John Cusack a úsměvný Buffalo Bill v podobě Steva Buscemiho. Lepší než Skála a kult od mých deseti let. Elitní TOPovka Simona Westa. Sweet home Alabama, where the skyes are so blue ... 5* a.k.a 100%

Jupiter vychází (2015) odpad!

Larrymu Wachovskému jeblo a je z něj žena. V pořádku, pokud chce, ať je. Proč to ale tak moc cítím i z toho filmu? Potenciál na novou éru sci-fi trilogie mohl být na světě, místo toho ale vidím jen digitální bordel který začal jako remake na Krásná pokojská. Být to celý jako remake, dám i hvězdu, ale tohle je prostě na nic. Mila je jako vždy Kundis a ten Eddie zahrál na jedničku s hvězdičkou, ale to nestačí. Naprosto tupý scénář bez špetky inteligentního sci-fi dobrodrůža mohla zachránit jen solidní akce. O tu se snažil poletující Chaning Tatum s očními linkami, které jsou nebezpečnější než lord marcipán nebo jak se jmenoval. Chemie mezi krásnou pokojskou a létajícím Čestmírem byla řidší než prudký anální výtok a pomyslnou třešničkou bylo pro mě to, že za celou dvouhodinovou stopáž jsem nezaregistroval (ani jsem se o to nesnažil) o čem to je a proč ten honí toho. Škoda, čekal jsem alespoň něco. Raději prosím další Matrix. Svět Jupiter Ascending je nudný a ukecaný.

Úsvit mrtvých (1978)

Poprvé, co mi sedl remake více než originál.

Raději se bojte (2011) (seriál)

Dospělí straší děti léčbou šokem v podobě kriminálu na vlastní kůži. A já rád když drzé děti trpí strachem. Takový ten příjemný pocit za dostiučinění. Smradi.

Válka skladů (2010) (pořad)

Nemám ponětí proč, ale strašně mě to baví. Protagonisté jsou fajn a ruku na srdce, kdo nechtěl být hledač pokladů a hazardér v jednom.