Invention of Love (2010)

Hudba vážně nádherná, příběh smutný, snad tak vážně taky nedopadneme..

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tak tohohle jsem se nadívala. Když si vzpomenu jak jsem se děsně bála a představovala si, jak se ty příběhy vážně někde v Americe dějí.. Hned bych to vrátila..super časy, super seriál :)

The First Time (2012)

Normálně bych dala tak tři hvězdičky, tuctový teenagerovský film plný klišé...Ale co už, já jsem teenager a líbilo se mi to! Navíc tam hraje tam můj milovaný Dylan O'Brien a ten mě prostě ukecal! <3

Záměna (2011) (seriál)

Seriál se mi po prvních 10 epizodách líbí moc, jsem zvědavá jak se vztahy mezi všemi budou vyvíjet dál. Nejméně oblíbená postava je pro mě zatím Daphne, nejoblíbenější naopak Bay. Doufám že se časem s Reginou víc sblíží jako matka s dcerou :))) By the way Emmett s Bay jsou spolu skvělí :)

Super drbna (2007) (seriál)

Kdysi dávno mi jedna holka řekla: 'Podívej se na to, ale je to taková "seriálová děvka"...' . No a měla naprostou pravdu, všichni si to rozdávají se všema, vymýšlí na sebe různý podrazy aby se zviditelnili. Je navíc úžasný jak se postavy postupem sérií vyvíjí. Jednou se na to určitě podívám znovu, už jenom kvůli Chuckovi a Blair ! (:

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

První díl mě nějak nenadchl, po zkušenostech s ostatními seriály jsem to ale nevzdala a dívala se na další díly. Nejlepší věc co jsem mohla udělat, protože Beauty and the Beast je super ! :) Chemie mezi Vincentem a Cat je neskutečná ..

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Po shlédnutí tak prvních 4 dílů moje hodnocení bylo tak maximálně na tři hvězdičky. Do seriálu jsem se ale pak neskutečně 'zažrala' a zrovna jsem se dodívala na druhou sérii. Musím hodnotit 5 hvězdičkama, prostě některé z postav dělají divy a neskutečně si mě získaly :)

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Konečně něco originálního ! :) Je super si Once Upon a Time pustit když prostě chcete 'vypnout' a utéct od reality.. Hlavní postavy jsou taky super, a moc se mi líbí jak pořád přibývají (: Jednoznačně 5 * !

Diktátor (2012)

Moc nechápu jak si to všichni můžou tak vychvalovat.. Zasmála jsem se za celý film tak maximálně dvakrát. Chvílemi mi to už ani nepřipadalo vtipné, spíš trapné.. Ale co, asi každý považujeme za vtipné něco jiného :) dvě hvězdičky a to si to ještě možná rozmyslím..

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Film jsem viděla včera v kině a musím uznat, že jsem se dlouho tak moc u žádného filmu nepobavila. Super oddychová romatická komedie na večer (: Pravda je , že londýnská atmosféra mi na zážitku z filmu přidala hodně. Mimochodem Jason Segel (alias Marshall) si mě opět získal !