Kráska a zvíře

• USA Beauty and the Beast (více)
USA, (2012–2016), 48 h 50 min (Minutáž: 39–43 min)

Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Brian White, Nicole Gale Anderson, Lara Jean Chorostecki, Rachel Skarsten, Peter Outerbridge, Rob Stewart (více)

Série(4) / Epizody(70)

Půvabná vyšetřovatelka z newyorského oddělení vražd Catherine se už devět let snaží zjistit, kdo zabil její matku. Během toho incidentu ji zachránil tajemný tvor, napůl člověk, napůl zvíře. Catherine přestává doufat, že by záhadu někdy rozluštila. Pak ji ale vyšetřování vraždy zavede na stopu bývalého lékaře, který údajně zemřel během vojenské mise v Afghánistánu. On jediný jí může dát odpovědi... (oficiální text distributora)

xxxLussyxxx

Pilot mě strašně nadchnul. Neskutečně jsem se bavila! Musela jsem si okamžitě pustit druhý díl. Avšak jaké bylo mé zklamání. Nudila jsem se snad od začátku až do konce! Kdyby nebylo sympatické herečky Kristin, tak bych se na to snad aňi nedívala. Chtěla jsem vědět, jak to bude mezi "kráskou" a "zvířetem" tak sem koukala. Až do cca sedmého dílu zachraňoval seriál J.T "Pan vtipný chemik". Od cca 8.dílů jsem se začala bavit! Konečně jsem se těšila na nový a nový díl. Konečně akce, napětí...Seriál mě baví až doteď! Snad mi to vydrží :D Pokud se kouknete na pilot a aspoň trochu vás něčím zaujme, tak určitě vydržte do toho osmého dílů. Bude to stát za to ;) Edit 8.12.2013 - Druhá série je naprosto božská! Už se tam neřeší vraždy. Už je to úplně o něčem jiným. Konečně to není kriminálka, ale pořádnej Drama seriál! :) ()

Kejdyna odpad!

Dost slabé, i stokrát omleté téma se dá zpracovat mnohem lépe. Nesympatická detektivka nedokáže vyřešit případ bez zmutovaného údajně mrtvého vojáka? Logika mi v tom dost chybí. A info pro tvůrce - v Bosně už se lidi nestřílí (viz 3 díl). EDIT: Není to tak tragické jak dřív, je to horší. Bohužel je seriál celkem populární, takže další řadě se nejspíš nevyhneme. ()

Gaia.M

No, jsem taková plná dojmů. Viděla jsem zatím dva díly. Myšlenka je dobrá, líbí se mi, těším se, co z toho bude dál. Ale nudím se. Dalo by se to udělat lépe. Budu se dívat i dál, protože mě vážně zajímá směr, kterým se bude seriál ubírat, ale do oblíbených se u mě asi nedostane, to by musel fakt hodně přidat. ()

PavelU

První série byla děsně Smallvillácká, ale druhá byla o dost lepší. V podstatě epickej souboj dobra a zla a zároveň i epická love story. Věčně spolu, neustále od sebe, zase se k sobě vracet a tak pořád dokola. Nicméně, mělo to od první série hlavu a patu, nastiňovalo to základní motiv, rozvíjelo jej. Hrálo tam i dost známých herců z jiných seriálů (Heroes, Person of Interest, Stalker, Third Watch). Navíc drsná Kristin, tak proč ne. První dvojice sérií má uzavřený děj, který akorát letmo naznačuje, o čem že může seriál dále být. Ale dokázal bych si to představit jako definitivní konec, jenže, tady jsme v Hollywoodu :( Taky tam byla ke konci jedna berlička, nasazující celému ději seriálu korunu, že to bylo spíše úsměvné a divákovi hned došlo, o co vlastně šlo, než se to z děje o chvíli později dozvěděl. Díl S03E01 mě odradil, další proto už neviděny. ()

DadysGirl

Not bad... Přišlo mi to na stejném levlu jako TVD (ze začátku)... Obávám se, že třetí série už se rapidně zhorší (co si budem povídat, má to celkově sestupnou tendenci), ale i tak... Kdo by se nechtěl koukat a hlavně poslouchat sexy chlapa jako je Jay Ryan? A ona je sice strašná herečka, ale celkem pěkná... + Kamarád nerd a přísná paní policajtka jako bonus... ()

• Na začátku dílu, když má Vincent (Jay Ryan) sen o Catherině (Kristin Kreuk), hraje v pozadí skladba Heaven (2013) od britské hudební kapely Depeche Mode z jejich třináctého studiového alba s názvem „Delta Machine“, které bylo vydáno v roce 2013. (Trajektt)