• Krátkometrážní

Zlo nikdy nespí (2016)

Najlepšia je posledná scéna. Tak som sklamaný, a som príjemne prekvapený. Originalita! Zelená, červená, žltá a kopec čiernej. Optimistický horor

Nina navěky (2015)

Melodramatická divadelná indie ujetosť, ktorú ste nevideli. Krásna kamera, absolútne geniálny pesničkový soundtrack, toľko originality už len v tej myšlienke, celé je to niekde medzi roztomilosťou a sick, zvláštnym špecifickým spôsobom dokonca sexi. Nenápadná malá kultovka ako staré filmy od McKeeho, alebo Wingarda. Len nečakať horor.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Vizuál. Kostýmy. Soundtrack. Tak moc nadupané. No a scenárista Arga a David S. Goyer, vďaka ktorým je pár miest značne nablblých (najhoršie bolo to "Krvácaš?" "Budeš!" to som sa smial). Vlastne celkom dosť. Až mi je divné, že to v takto drahej veci nikomu vrátane Snydera nevadilo. Casting v pohode, Affleck dokonca dosť v pohode, Eissenberg ťažko za hranicou prehrávania. Ja neviem, ešte som ho takto nevidel, či nebude tiež chyba niekde inde. Úplne pochopím negatívne recenzie. Ale je to žrádlo! Batman, Superman a Wonder Woman v jednej scéne, to je ešte viac ako Kapitán Amerika, Iron Man a Spiderman v Občianskej vojne. Hodnotenie samozrejme značne preháňam, pretože ako hovorím; ja to žerem. Edit: Aj na tretíkrát tam nechávam plnú. Skrátka srdcovka. Reálne tak 70%.

S tváří anděla (2014)

Ztraceni v Mnichově na taliansky spôsob + dve božské Angličanky

Úctyhodní lidé (1975)

Hlavná hrdinka je tak trochu slepica, že ano. A na rovinu, takto si zábavný film nepredstavujem. Nadpriemerné hodnotenie dávam za päťhviezdičkový záver, a možno by neuškodil remake. Hororový. Takýto nijaký, obyčajný film, si tých posledných 10 minút ani nezaslúžil

Špionáž (2013)

Keď pozerám, že je to od scenáristu filmu Samec, už sa ani nedivím, kto bol asi schopný vytvoriť tak neuveriteľne nefunkčnú romantickú zápletku, ako mladý Hemsworth a zlatokopka Amber. A celkovo ide o naivný a hlúpy thriller; pozrite si radšej Hackera, alebo niečo. 45, že to neni nuda.

High Rise (2015)

Ben Wheatley sa rozhodol, že potrebuje svetu demonštrovať svoje politické názory. A tak tu máme skvelú réžiu, strih, soundtrack. Premrhané na stupidný film.

Nebojácný (1986) odpad!

Čo že je to sranda, keď je zas polka filmu pobehovanie po nejakých kopcoch? Neboli to tie isté čo v Turkish Star Wars? Tieto turecké plagiát masakre sú strašná nuda