Jurský svět (2015)

Efekty paráda,ale ostatní tragédie. Na konci jsem čekal už jenom high five s velociraptorem -_- .

Zdrojový kód (2011)

Slušný film, který by mohl mít klidně o půl hodiny navíc a delší dobu napínat diváka.

Kobra 11 - Zmrtvýchvstání (2013) (epizoda)

Ze zvědavosti jsem se podíval a můžu říci, že André měl zůstat mrtvý na dně moře. Je sice hezké vidět Semira a jeho starého parťáka znovu pohromadě, ale šťávu už to nemá jako za starých časů. A doufám, že když Andrého před lety vylovil rybář z moře, tak že za pár let se po boku Semira už neobjeví třeba s vysvětlením, že ho zachránil Yetti. Každopádně 2 hvězdy za snahu a šanci vidět ty dva znovu pohromadě.

Rocky (1976)

Legenda mezi filmy, která člověku pokaždé dodá velkou dávku motivace a odhodlání. Tato šestidílná sága zůstane v mém filmovém srdci navždy na předních příčkách.

Krvavý sport (1988)

Nejlepší akční béčko, které jsem si opravdu zamiloval hlavně kvůli tréninkové scéně a příjemnému soundtracku. Nebýt hrozných Van Dammových skřeků a finálového boje, kde Bolo Yeung působí hodně odevzdaně dal bych o hvězdičku víc.

Pravdivá romance (1993)

Skvělá podívaná, opravdu jsem se bavil. Takže 4* za celkový děj a jednu za Brada Pitta.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Nejhezčí a asi i nejpovedenější pohádka od studia Pixar. Ani nevím, kolikrát už jsem tenhle animovaný film viděl a i po všech těch letech dokáže člověku vykouzlit stejný úsměv na rtech, který nezkazí ani zlověstný spratek Sid.

Poprava (1998)

Film, který každého z nás určitě alespoň jednou k zamyšlení s otázkou „ Vrátil bych se, nebo ne? ". A i trocha té romantiky přece jen podle mě filmu tolik neškodí, i když po druhém přehrání byl film už trochu slabší.

Umělec (2011)

Přiznám se, že filmu jsem se delší dobu bál, ale po zhlédnutí musím říct, že Jean Dujardin svým úsměvem a elegancí a Bérénice Bejo svou roztomilostí rozhodně zaujmou.

Špióni jako my (1985)

U tohoto filmu si dávejte velký pozor na dabing. Jedna verze dělá film skutečně opravdu zábavný, ale verze druhá dělá z filmu absolutní trapnost. Takže pokud už na začátku filmu neuslyšíte překlad „Tomatového esa" užijete si 102 minut skvělé zábavy.