Lincoln (2012)

Komorna atmosfera dodala tomuto zivotopisnemu filmu na vaznosti.O Otcovi Americkeho naroda,ktoremu sa podarilo zvrhnut okovy otroctva. Vyslovene som si uzival hlasovanie o 13.dodatku ustavy , kde som jasal spolu s milionmi ludi,ktorim zabezpecil slobodu a truchlil nad stratou ked bol Lincoln zastreleny v divadle.Vyborna praca Spielberga-ten coho sa chyti to na zlato premeni.

Zrození šampióna (2009)

Sandru som v lepsej ulohe snad este ani nevidel. Uzastny film o splnenom sne a tvrdej prace k ceste za nim.

Pátrání po Sugar Manovi (2012)

Vynikajuci dokument o hudobnej legende,ktora bola v JAR slavnejsia nez Elvis.Tazko sa tomu veri,ze v USA nebol tak slavny

Andělský podíl (2012)

Strhavam hviezdicku za otvoreny konflikt z Clancym.Okrem toho som s filmom velmi spokojny.Film o priatelstve,naprave a predovsetkym film o Whiskey :)

Muž z oceli (2013)

Z vysledku Snyderovej prace som spokojny.Film bol putavy,miestami dojemny a nadmieru akcny.143 minut letnej zabavy pre kazdeho.Bol by to vsak taky hit i bez tich vsetkych vybuchov?

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013) odpad!

Tak toto nie! Nik si nesmie dovolit toto robit s rozpravkou,ktoru mi rodicia citavali ked som bol maly.Humus ani efekty ani pekne herecky ci nabliskane zbrane (ktore v tej dobe neboli ani len na plane) to nevyvazia

Tísňová linka (2013)

Je to pozeratelne,no mam pocit akoby v Hollywoode dochadzali postavy vrahov...tento profil sedi i na Maniaka.Scena z vlasmi sa opakuje v oboch filmoch.Vykon Berryovej netreba komentovat,postavu zahrala vieruhodne

Kouzelníci (2013)

Skvela oddychovka s prijemnymi hercami...par krat som vyprskol smiechom a vzdy ma potesi ked vidim vo filme obnazenu Oliviu Wilde

Můj soused Totoro (1988)

krasne anime naplneny detskou zvedavostou a neustalou radostou.Dojaty Mijazakiho pracou

Strach a chvění (2003)

Japonska mentalita ma nikdy neprestane udivovat...film o sadistickej sefke a jej podriadenej,ktora ju tak obdivuje az to miestami vyzera ako hodinu a pol dlha predohra