Planeta opic (2001)

Planeta opic podla Burtona.Skvely film z otvorenym koncom.Vsetko podle meho gusta

Millerovi na tripu (2013)

Videne v kine: Miestami skutocne nudne...dokonca som par krat zadriemal,ale ked zadelili daku hlasku tak som sa smial z plneho hrdla.PS:Jennifer sa na stripterku hodi dokonale

Elysium (2013)

Blomkamp po District 9 "zautocil" na filmove platna skutocne skvelym filmom,ktory je zrkadlom dnesnych socialnych rozdielov.Film je strhujuci ma rychle tempo,tak rychle ze na konci ho chce clovek vidiet zas.Odo mna ma 100% a hviezdicku naviac za Matta Damona v hlavnej ulohe.

Kámoši až na dno lahve (2013)

Sympaticky herci a zaujimave prostredie....no ta zapletka...skoncilo to pre mna neocakavane

Vyhlídková trasa (2013)

Ak sa Vam bude zdat,ze film nema grady tak skuste vyckat do konca.Uprostred puste byt odkazany na milost ci nemilost "priatelovym" vycitkam a ziadne tajomstvo neostane skryte.Ponuka sa uvaha: Vazne si mozme byt isty len samy sebou?

Syrup (2013)

marketing a manazment.Dve najhorsie veci dnesnej spolocnosti a to vsetko nacpane do celovecerneho filmu...vplyv reklamy na cloveka,moznosti manipulacie.Uzite si tuto skvelo nakrutenu agendu

Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Uz Davno som nebol tak nadseny ako pri pozerani tohoto animovaneho filmu.Veeeela priestoru pre dobrych i zlych hrdinov od DC comics

Pod kupolí (2013) (seriál)

Pilot bol rozhodne zaujimavy.A Simpsonovci zarucene museli parodovat kingovu predlohu.A neviem co sa na tej krave vsetci smeju...bolo to efektivne asi najlepsia cast dielu.Postavy klasika...nejaky tajomny clovek,policajt,predavacka a par pubertiakov ktorí pojdu radsej tancovat na konci sveta nez by sa mali k situacii zodpovedne postavit.Po pilote 80% a pojde to nizsie...nakolko necakam,ze by ma to dalej bavilo

Tady to musí být (2011)

Nieco ma na tomto filme tak uchvatilo,ze napriek lezernemu tempu som sa po cele trvanie zo stolicky nepostavil.Cheyenne bola velmi zlozita postava no Penn to zvladol

Hačikó - příběh psa (2009)

take slzy som ronil sta hrachy.Nadherne puto medzi clovekom a psom.Pocas celeho filmu som sa pohraval s myslienkou,ze si pojdem okamzite zaobstarat Akita Inu a dam mu meno Hachi.