Očista: Anarchie (2014)

nie je to úplne zle natočené.Film ma udržal v napätí takmer dokonca.Otázkou dňa však je...vážne chcem podporovať každý nemorálny hnoj ktorý hollywood natočí?

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Dr.House z konca 19.storočia.Zavistlý doktor,ktorý predvádza na sále ohromné kúsky-ako akrobat v cirkuse.Pilot hodnotím na 100% a budem pokračovať v sledovaní seriálu.Hudba je obdobou podmazu z filmu Nákaza od Soderbergha-tajomná a podmanivá.Charizmatický Clive Owen je zárukou dobrého hereckého výkonu.Odporúčam

Agresivní virus (2014) (seriál)

Zopár upírskych serialov som už videl,ale toto je prvý,ktorý sa na problematiku pozerá z tohoto uhla.Pozoruhodná zápletka a príjemné herecké obsadenie.Páči sa mi,že je vampirizmus prirovnávaný k láske.V sledovaní seriálu budem po pilote pokračovať.Hodnotit budem neskôr.Klobúk dole pred fajnšmekrami,ktorí seriál vedia ohodnotiť už po pilote...

Constantine (2014) (seriál)

Po pilote mam zimomriavky po celom tele.Presne taketo spracovanie Hellblazerovi bolo treba :)

Resurrection (2014) (seriál)

Po pozreti pilotu:ešte som niečo obdobné nevidel a neviem sa dočkať dalších častí.

Díky za ty dary (2012)

Velmi dlhu dobu som sa na tento film tesil a film nezklamal.Polozme si ruku na srdce a sami seba sa spytajme ci marketing nevplyva na nas zrovna takisto ako na zavistlych na sexe...Vsade okolo je nahota,uz neexistuje intimita.Tato sonda do zivota zavistleho ukazuje vzostupy a pady postihnuteho "chorobou" Herecke obsadenie mi bolo sympaticke,scenar miestami vtipny.Odporúčam film kazdemu.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Konecne serial naplneny okultizmom a inou hostoriou USA v podani Ichaboda Cranea :D vazne si uzivam jeho stret s novotamy 21.storocia.Videl som 7 casti a som spokojny do tej miery,ze budem v serialy pokracovat.Snad z neho nevyprcha tajomnost a zachova si svoje tempo

Já a robot (2013) (seriál)

Dostal som sa k tomu ako slepy k husliam no nelutujem.Naozaj suhlasim,ze je to velmi podobne JA,robot alebo Artifical inteligence.Anderson nastavil latku velmi vysoko,no ak si udrzi tempo mozme uz teraz oslovovat serial s privlastkom najlepsi tohoto roku.

Arrow (2012) (seriál)

spin-off Smallvillu .Videl som zopar dielov (cca 10) a pacilo sa mi to no pre povinnosti a malo casu som nepozeral dalej.Raz sa k tomu vratim...

Kidulthood (2006)

O com taky zivot je? Nestratit tvar,robit zo seba tvrdaka i ked si nim neni....blbe britske ghetto