Un homme de tętes (1898)

Díky prachsprosté buzeraci nejmenované sudokopytnice, která se mě snaží dovzdělat (marně), jsem se ocitl homovi tȇte à tȇte. Vynikající triková práce, no na filmové nemluvně docela projev. Ani nevím, v čem dalším onen herec hrál....dneska už bude nejspíše v důchodu.

Hitman (2007)

Blbýsek pobral cestou mongolku a tramtarají Ruskem. Zase jedna z herek, u kterých kulyček zabije polovinu filmu přemýšlením, jestli by ji jo a nebo ne-e. Výsledek znáte, vždycky je to sí.....Naprosto nenáročné béčko, u kterého zvládnete i kontrolovat starou, jestli erudovaně vaří, žehlí a vysává váš výstupek nad kobercem. Kdyby sketárista přidal alespoň nějaký náznak legendy ohledně vývoje úhlavní figury, filmu by to jen prospělo. Akční pasáže v cajku, romantika v míře, v jaké to unese i chlap, příběh debilní jak mladej Benda.

Machete (2010)

,,Kdo viděl a neplesal, je u mě mrtvej Gomolka!" ...... Je zpět. Ostatní v jeho věku pozvolna plesniví a připravují se buď na hmyzí raut, nebo na fakt, že budou stoupat jak dým. On ne. Segre je v životní formě. Vzhledem k množství vykostěných protivňasů mu dříve říkali zahrabník, dnes patrně inhumátor. Ať se hne, kam chce, zlo před ním samo odhaluje svou tvář, neboť oslněno jeho září neodolá pokušení lajsnout si jí zhasnout. Prevíti pak, podobni sériovým vrahům, kteří jsa znuděni světem dodávají v hádankách policii indicie ku svému odhalení, lezou Trejovi pod kinžál. Ten se sice tupí na bastardích lebkách, ovšem smýkání po jejich panchartských páteřích jej opět kvalitně nabrušuje. Skvělý casting, i ta špinda, kterou nemusím, ba dokonce, jak říkají doma, ani nesmím, vypadá sechci. Hudba podkresluje i dokresluje, vtip je vtipný a nadsázka řádně nadsazená. Trejo, kozy, masakr, kozy, slaňování po střevech vykuchance, kozy, tisíce slonů, kozy a kozy. Co jen chtít víc! Mamííí, já chci být taky jako ten nasranej mexikán ze Sokolova.....

Záhadné nálezy (2009) (seriál) odpad!

Spoiler!!! Ty vole, to je ale banda debílků. Konec sdělení, děkujeme za pozornost.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Hned při odpanění tohoto komentu musím napsat, že se motáme někde mezi trojkou a čtykou. Protože mám zrovna zaražené vichry, snižuji na tripla. Možná si to po profouknutí ještě rozmyslím. - Je dobré zabíjet lidi jen tak, bez výčitek a jiných duševních strastí. Pokud se film dívá na svět očima hrdiny s obdobným přístupem, vždy stojí za pozornost. A ještě k tomu skifárna, no to se musí zhlédnout! S Brůsem!! A v červených, tý jofka. To si pošušňám jak rákoska na micině...A nebo ne-e. Psík sere na nízký rozpočet, logické trhliny ohledně cestování časem (to má každá podobná ftákovina, patrně proto, že přesun historií logiku postrádá sám o sobě) nebo na to, že Wiliž začíná vypadat tak, že už vážně zvládne kočenu leda polaskat jazykem. Ale proč se musí morální ponrava bez citu a kouska charismátka v tělě přeměnit na babysitter? A vždycky? A ta klíčová fakáňata nám do filmů vybírá snad někdo, kdo chce udělat z jakékoliv bžundy horror nejhrubšího zrna. Já bych se takového potomka bál natolik, že bych sral permanentně v síni, dokud by TO ve svém pokojíčku dovádělo. Po jeho usnutí bych vlezl srát možná i do obýváku, ale spíše jen tak na kousek, mezi dveře. Mimojiné - proč ona dějová úchylka s telekinezí? To už tam mohli nasadit i dinosaury a tlupu magorů v barevných kostýmech, ať to máme z jedný vody na čistku.

Blafuj jako Beckham (2002)

Begmen, jak mu říká můj táta, působí již léta spíše jako reklamní panák, než čutálista. I zde ho užili k nalákání veřejnosti, ovšem za tento werbung nedostal nejspíše ani vorla. A dobře mu tak! Stejně by to zase utratil za kluky a za kabelky. Naháněná merun je dobrý byznys, o tom není sporu. Proč jej tedy nepřenést i na pohlaví, které je natolik slabší, až se schovalo dovnitř do těla? A propojme to s ideou multikulturalismu, to bude hit jako kráva! Dohodnuto, učiněno...pusťte k tomu dcerku pouze v tom případě, že z ní chcete mít křivonohou simulantku, která si smrká do rukávu.

Sněhurka a lovec (2012)

No dejme tomu, fuckani se u toho můžou i zabavit, díky čemuž má zasloužený rodič chvilkou pro sebe a své koníčky. A doporučuji se při tom grupáči se sousedkou, pošťákem, zaběhlým labradorem a příklepovou vrtačkou řádně zrelaxovat, protože vás po návratu čekají zvídavé dotazy vašeho ploda, a to typu: proč tam obsadili zrcadlo s těžkou vadou zraku, je každý šprtajzlík takový zmrd, jako Cikrt, nehrozí tu snad díl číslo dvě - Sněhura a léta, léta marné psychoterapie? Vždyť ona je od pohledu závažně postižená....

He-Man and the Masters of the Universe (1983) (seriál)

A na četná přání nespokojených čtenářů přináším další díl seriálu ,,Copak pustit našim nedospělým zmetečkům, abychom je vyslali do života co nejzábavněji postižené, přinejmenším na duchu". Dnešním favoritem je He-man. Zde tedy recenze, a to taková, jak má být! - Dobro a zlo proti sobě. Klasický kontrapunkt, z tohoto hlediska nepřináší dílo nic nového. Kladný hrdina, sympatický odmasený jedinec v kápi, naráží na řadu protivenství. Za naprostou většinou z nich stojí steroidovaný čičmunda He-man. Víc z toho nevím ani bzdík, poněvadž jsem několik dílů hodnoceného hitu viděl v cirka deseti letech svého věku, a to na zat ajns, tedy ještě ke všemu v nacisštině. Resume: hraju v tom, takže to je dobrý. Jsem tam za debila, tudíž to je blbý. Děkuji za pozornost a případná finanční ohodnocení přijímám od pondělí do neděle v baru Krásný potraty, naturální požitky od nezletilých nepannen pak tamtéž, ovšem po zavíračce a v leže.

10 Feet (1966) odpad!

Právě jsem zjistil, že onen chlapec s těžkou kompulzivní poruchou spáchal toho umění povícero. Už mi na něj další odkazy neposílejte, přátelé. I můj - zdánlivě nenasytný - masochismus má své mantinely. Proto křičím dohodnuté slůvko ,,banán, banán". Nebo to byl pomeranč? Kurva, to zase bude bolet. Děravá paměť značí, že jeden pak chodí jako kachna.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Flák ho! Za čtyři, ať můžu časem zvedat. Po sedmi dílech se jednotlivé figurky solidně profilují, houmr ve formě, zachovalé stařeny v prádle. Ok. Jenom bych rád věděl, proč tu kdejaký suchopšouk pláče, že Čárlínek nedržel vždy ukázkovou životosprávu? Já křičím - naopak! Jen do toho, chlape. Šoupni další gram za předkožku a vzhůru do libovolné rajdy! Snad si nemyslíte, že ten jeho šarm a osobní kouzlo pochází z katolické výchovy?