Big game (2010) (pořad) odpad!

Fakt by sis to vzal, kdybych to maknul? Hele, jednou jsem hrál s Dženy a Džejsnem, já čeknul, ona betla, Džejsn zához, fleš drop, rejs a spejdové eso na térnru. Až pak nám někdo vysvětlil, co jsme za bandu kreténů. Tupě tu sedíme s výrazem slepic, tlačících hranatá jajca, kecáme píčárny a snažíme se vnutit světu coby nové celebrity, a to jen proto, že rozeznáme obrázky na papírových kartoncích. Bílé límečky prokládáme kaubojskými klobouky, Dženy přidala i kurví obleček, protože na vedlejšák prezentuje výrobky ze Silicon Valley. A je toho přes dva tisíce zasraných dílů!!! Zatímco děti v Africe nemaj co žrát. To je snad horší než Golf channel.

Obchodník se smrtí (2005)

Zatímco se řada okolopíšících šokovaně hrabe ve skutečnosti, že lidi na lidi jsou jako saně, já bych se spíše otázal, nakolik podobně vystavěný příběh Afričánkům pomůže. Možná udrolí nějaký Amík se špatným svědomím o pytel rýže více, ale nejspíš je nebude ani nadále brát jako potenciální partnery ku spolupráci v oblasti obchodu, vědy, školství, zdravotnictví - v takových těch nepodstatných oblastech, jejichž rozvoj by byl skutečným přínosem. Je to fuckt hrozný, co se to tam děje, Aregové vybíjejí Uuly a naopak. S takovými lidmi neradno si zahrávat, natož tam vyrazit osobně.....A tak je Afrika sice více ve středu dění, ale neméně démonizovaná. Ku zbraním - kdyby si státy, stejně jako rozličné gangy, neobstarávaly ničivý arzenál, těžko by uhlídaly vnitřní či vnější suverenitu. A my bychom museli na útěku před Germány papkat po cestě kobylince, jež na ní zůstaly po předchozím runu východnějších Slovanů. Až se jednou ukáže, že jsme více lidé (oni vybájení, inteligentní a láskyplní) než zvěř, třeba mě pak podobný příběh dokáže i šokovat. Poslední oddíl - film. Klecák se mi sem hodil asi jako Fišerová na Hrad. Oba jsou vyjevení, unylí jedinci s pochybnou hereckou buňkou, umístěnou za vytřeštěným zrakem. Vizuálně vysloveně povedené, hudba v ouklendu, příběh, zbastlený z řady historek, posbíraných od pašerácké a zbrojařské ,,elity", zajímavý. Mám nějak kecavou dneska.

Mia madre (2010) (TV film)

Maminka fešná! Tu potkat, vnutím jí tvorbu dalšího sviště....Genderobijci a feminisanti si zde najdou svůj kousek boje žen za rovné (rovnější) postavení v jižanské společnosti, italiofilové sem tam nějaký ten exteriér, popřípadě zakuklené odkazy na historii apeninské kozačky. Táhne se to jak momentální volební období, haranti jsou otravní a dabing nestojí za moc. Ale Bianca, il mio bambino, diffondere le gambe! Pro Tebe mám tripla. Hvězd, smozřejmě.....mimo jiné.

Tráva (2005) (seriál)

Já vám nevín. Nějak v tom necítím onen provokativní podtón. Jako by to autorstvo vlastně myslelo vážně. Tak takhle ne! Chce snad někdo lidstvu nakecávat, že drogy, promiskuita, děti, využívající služeb prostitutek, násilí a vydírání jsou v pořádku? Tak s tím hrubě nesouhlasím! Čím pak budu asi tak šokovat své životopisce? Vezme-li si náš pronárod ponaučení z této pseudo mýdlovky, zapadnu do trapného průměru. Je to nebezpečné jak Stalinova matka zamlada, zkrátka, má to ničivý potenciál.

Maturita duchů (2012)

Fuckt netuším, co se to se mnou děje! Člověk si chvilinku zakojí a už je jeho vkus definitivně v prdeli.....Jeden Komenský z kraje corridy a čutálistů nemá hlavu zcela v pořádku. Jedna šiditelka ústavu, situovaného tamtéž, má kromě bobrochvění také problém s disciplínou chovanců. Především těch po léta zaslouženě hnijících. Jeden psychiatr ví, jak nasměrovat klienta ku vlastnímu rektu. Duchařinou bych to nenazval, vlastně je docela schwer komentovanou blbůstku směřovat do nějaké konkrétnější kategorie, než je komedie. Ať žijí duchové po španělsku, jenom Leontýnka má tentokrát černou rtěnku a docela i kozy. Proč tři hvězdy? Netuším. Jsem zkrátka rozněžnělý chlapec.

Nespoutaný Django (2012)

Kventynek samozřejmě nezklamal. Už na Panchartech si nazkoušel mírně filosofický podkres, laskání se s atmosférou a pozvolnou gradaci. Od masakrózních kousků, v nichž se snažil sdělit mnohé během relativně krátkého časového úseku, pokročil k pomalejšímu tempu, v němž toho do nás tlačí méně, ovšem o to důkladněji. Tak. A jestli si v tomhle někdo najde spoiler, tak je ženiální jak půllitr s vestavěným vibrátorem.

Dredd (2012)

U castingu byla poměrně hoňka, protože sehnat frajera, který má xicht jako baset po obrně a k tomu chodí stylem kulturisty po řídké střevní pohromě, není výzva z nejjednoduších! Povedlo se. Urban v urbanizovaném světe zaklepal jednomu ,,paláci" u bran a započala jízda, které se dá vytknout snad jen to, že k rozpočtu mohl šábesovec přihodit o nějakou tu nulu více, popřípadě lépe vytěžit trikového mistra. Ovšem některé momentky se vysloveně povedly. Bylo to pěkné, takové naturalistické, když obsahy hlav gangmanů třísnily plátno. Nedělám to rád, rve mi to mé ubohé pozůstatky varlat, ale musím tímto poděkovat uživateli Yoshitsune za tip.

Záznam snu č. 737 (2011) (amatérský film)

Dávám tři, abych nevypadal jako kulturní barbar a Vandasův volič. Mno - když se někomu zdají nízkorozpočtové sny....Moje jsou na výpravu podstatně náročnější. Ono je docela nákladné, dotáhnout třikrát v týdnu, povětšinou nad ránem, do mojí palice Victorii Silvsted. Mám dokonce produkci, která zvládá oživit a hodit zpět do špičkové formy Annu Nicole Smith. Jak však říkám, jestli někdo preferuje poluci kvůli plyšovému tedíkovi na kanikulách, nebudu mu jeho libůstku brát.

Zelená zóna (2010)

Než jsme spolupracovali při likvidaci Kadiče, bylo nutno sundat i Sadiče. Vzpomínáte? Pro mnohé z Vás doba žužlání maminčiných terčů, ale ve škole Vám k tomu snad něco nalhali.....Nic není černobílé, nešlo jen o export demokratických principů do Iráku, ale ani o pouhé ošéfování trhu s ropou. Jediným motivem nebylo zastudit tyrana, ovšem ani snaha vystřílet munici, která se ve skladech nebezpečně blížila datu spotřeby, zatímco u Kruppa zaháleli. Pěkně se nám pohnutky sešly, k tomu se přidala touha Jirky Křovíčka potěšit (či předčít) vysloužilého prezifotra a už to lítalo. Óesen to posvětilo, Mocnost přibrala pár podřízených polomocností a šlo se vybudovat nový trh. A zlikvidovat ty fuj zbraně masivního úhynu. Dodnes přemýšlím nad tím, proč si Bush nenechal do pouště poslat malinkou zásilku yperitu, kterou by následně za uječeného mediálního humbuku vyhrabalo pár Mattů Damonů. A mohl být klid. Buď propaganda zachrápala, nebo nejsou usíci až takové svině, jak jsme doufali. Rozhodně to však byla chybička. K samotnému dílu - spekulativní záležitost, která se klidně může v některých bodech potkávat s realitou. Asi k nim nepatří to, že by nějaký jednoročák a šéfik humra svižně přebíhal mezi armádou a CIA, lítal po Bagdádu s miliónem dolců bez stvrzenky a informačně vytěžoval prominentní novinářku, libovolného vězně nebo generální štáb při předzápasovém soustředění. Pardon, při briefingu, vedeném na téma - kde zase vyčutáme ďurku do země, abychom mohli nic nenajít. Dovolím si i zapochybovat o existenci soldátů či jednonohých postperšanů, kterým peníze neříkají nic, zatímco láska k hroudě a principům humáčnismu je pro jejich ega vším. Ale jinak pěkně filmařsky zvládnuté, tempo nepokulhává. Někdo přirovnával k Bournovi s tím, že se jedná o jeho slabší, ale přesto vydařený odvar. Nezbývá, než souhlasit. Tedy - děkujeme za nastolení a těšíme se na popravu Kimiče, kterému snad nepomůže ani to jeho Čučche.

Kdo myslíš, že jsi? (2004) (seriál)

Fcelku hyba. Toto je vynikající možnost dozvědět se leccos o neznámých předcích zadků, tedy dnešních, ještě neznámějsích britských kelebrit. Radujme se a řičme halelůjá, česká mutace se již připravuje. Rád bych měl osvětleno, z jakého prostředí vylezla Bartošová, Pomeje nebo Sašenka Vondrů. Nejspíše šlechta. Pářící se v rámci rodu.