Hunger Games (2012)

Abych to nějak shrnula takže. Jak se na to tak dívám děcka jsou občas pěkní hajzlíci a nechtěla bych se jmenovat Kejta. Když z lesa vyskočilo to čtyřnohé zvíře tak jsem si v šoku málem urazila hlavu o zeď za mnou, Jennifer Lawrence to slušelo, Liam Hemsworth byl také podívání hodný ;) a bláznivý barevný oblečení všech bylo šílený, a ještě jedna věc stojí za pozornost. A to ,,reprohvozdi" ;))

Tohle je válka! (2012)

,,Taky vám seženeme dítě, pane. Na ven." Super konec ,ale brala bych Tucka ;)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

,,Vypadá naštvaně. Ano, taky bych byl naštvaný kdybych takhle vypadal." Na tento kousek jsem se hodně těšila a očekávání se splnila. Gemma je skvělá herečka a tak i ostatní osazenstvo. Občas je to dost hnusný a o čarodějnicích ani nemluvě. 5*****. ,,Whatever you do, don't eat the fucking candy."

Velký Gatsby (2013)

Velmi dobře zpracovaný snímek, pěkné prostředí, vynikající efekty a ty večírky :o to bych od tama ani neodcházela :) Občas jsem se i od srdce zasmála a pořád vidím jak sluha chytá v bazéně síťkou skleničky :D Nejvíc se mě asi líbila 1. polovina filmu a konec. Potom i taková zvláštní hudba svým způsobem co doprovázela film k tomu tak trochu patřila a udělala toho hodně. http://www.youtube.com/watch?v=oBJY3Extw1I

Vévodkyně (2008)

Podle skutečné události? Vážně nevím jestli bych spíš zabila jeho nebo sebe. Skvělý historický film, po některých scénách je mi trošku blbě ,ale opravdu vynikající výkony jak od Keiry tak od Ralpha a od Hayley.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Whiskey s vodou??? No slabý podprůměr, jedna z nejslabších 007. Škoda Tracy, ta jediná tam byla sympatická. Díky tomu ,že Lazenbyho, už v další bondovce neuvidím.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Přesně na hraně mezi 4 a 5**** ale Sean Connery si to zaslouží takže plný počet. A Jinak moc hezká píseň od Nancy Sinatra a pane Bonde, žádné saké,... Martini!

Amélie z Montmartru (2001)

Opravdu moc pěkný,dojemný a hlavně velice okouzlující příběh.........nádhera...

Někdo to rád horké (1959)

,,Kouřím, v jednom kusem hulím" Vynikající komedie. Skvělá Marilyn Monroe, Tony Curtis a Jack Lemmon. Milionový konec. Když má chlápek ve filmu jméno Mozzarella tak je jasné ,že film prostě musí dostat 5***** :))