• Krátkometrážní

Sebevražedný oddíl (2016)

Když tak pročítám komentáře na první stránce od zdejších "top" uživatelů, mám pocit, že od sebe snad všichni opisujou, protože všichni stále opakují Strážce Galaxie, Tucet špinavců, Deadpool atd. Já musím říct, že jsem se v kině královsky bavil. Na začátku úvod s představením všech postav, takže nemusíte na konci filmu někomu vysvětlovat, kdo byl kdo. Celý film běží v příjemným rychlým tempu a vy díky tomu nemáte čas se nudit a na konci filmu si říkáte, že to rozhodně nebyly 2 hodiny a chcete začít skandovat o přídavek. Dále to psycho zabarvení do šílených barev, který jsou vidět už v traileru vám dávají vědět, že to celý nemáte brát zas tak vážně, jak to mohlo původně vypadat. Will, Margot a Jared jsou ve svých rolích naprosto dokonalí a kradou pro sebe všechny scény, ve kterých se objeví. No a samozřejmě to všechno podtrhuje soundtrack, který vás jen ujistí, že koukáte na parádní letní oddychovku (a mimochodem u některých scén jako například představování jednotlivých postav krásně ironicky doplňuje to, co se právě děje na obrazovce). Jasný, není to drsný a sprostý jako Deadpool, ale to mohl každej čekat, když to nemá R rating. A že jsou postavy málo kriminální? Jak by taky mohli bejt jiný s tou "kudlou", co měli na krku.. Za mě 4* už jenom kvůli parádním hercům a naprosto dokonalýmu soundtracku.

Klikař Charlie (2007)

S Charliem je to jednoduchý - otevřete si lahev dobrýho prosecca, lehnete k televizi a sledujete. S ubývajícím proseccem vám přestanou vadit některé ty zbytečné a předvídatelné scény (převážně s Jessicou, která to aspoň vynahrazuje svojí krásou a roztomilostí) a začnete si všímat jen těch lepších vtipů. Nakonec si řeknete, že to zas tak špatný nebylo a díky alkoholu v krvi zaokrouhlíte hodnocení lehce nahoru a dáte 3*.

Atentát (2015) (seriál)

Dialogy jsou většinu času tragické, dějové linie občas nedávají úplně smysl a některé konstrukce jsou až moc přitažené za vlasy. I přes to všechno musím dát 3*, protože ze současné české tvorby to nedopadlo zas tak špatně, jak mohlo.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Ale jo, jako taková pohádka, u které moc nepřemýšlíte to ujde. Film i přes svojí stopáž rychle utíká, takže ani vlastně nemáte moc čas přemýšlet nad tím vším, co se tam děje.

Roger Waters: The Wall (2014)

Perfektní show, která po hudební a vizuální stránce nemá obdoby! Lituji jen toho, že je už asi nikdy neuvidím LIVE...

Všemocný (2015) (seriál)

Zhlédnutá první (a nejspíš bohužel poslední) řada. Pilot moc nenadchnul, prakticky jen silně kopíroval začátek filmové předlohy, kde se naprostý ztroskotanec společnosti dostane k unikátní "chytré droze" a stane se z něj geniální člověk, které zvládne téměř cokoliv. Nakonec se ze seriálu stala taková další kriminálka s celkem kvalitním vedlejším příběhem a příjemnými postavami.

Dobrý ročník (2006)

Trochu sentimentální, ale na večer se sklenkou vína ideální.

TT3D: Closer to the Edge (2011)

Pro všechny fanoušky motorek, road-racingu a dalších závodů naprosto povinný dokument.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

První čtyři série byly dokonalé za 5*, ale postupně začali odpadávat původní herci a v páté a šesté sérii už to neodsýpalo tak jako na začátku, proto 4*. Za zhlédnutí stojí speciální díly (paintball, halloween, mafiánský atd.), které jsou ve většině sérií.

StreetDance 2 (2012)

Jeden dlouhej taneční videoklip..